Zagrajmy w...
Elementy dodatkowe przy nagrywaniu streamów. - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Pomoc (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Thread: Elementy dodatkowe przy nagrywaniu streamów. (/showthread.php?tid=1480)



Elementy dodatkowe przy nagrywaniu streamów. - vader - 14-07-2012 02:55

Witajcie.

Moje pytanie zrodziło się już jakiś czas temu w mojej głowie. Mianowicie przy oglądaniu różnych streamów zainteresowały mnie drobne, dodatkowe elementy na ekranie. Mianowicie chociażby przemieszczający się napis, czy swojego rodzaju "zasłaniacze" elementów ujawniających chociażby chat, nick itp. Tutaj właśnie rodzi się moje pytanie do was, może wiecie i zechcielibyście się podzielić wiedzą w jaki sposób można coś takiego zrobić, szczególnie interesuje mnie właśnie opcja przemieszczającego się napisu, który można dynamicznie zmieniać i elementów, jak chociażby jakaś flaga czy obrazek zasłaniający coś na interfejsie.

Z góry dzięki za odpowiedź.


RE: Elementy dodatkowe przy nagrywaniu streamów. - appareil - 14-07-2012 04:23

Obsługi automatu do kawy też trzeba uczyć?
To jest jedna z podstawowych funkcji xsplita - klikasz na Add i zamiast Screen Region, bądź Game Source, klikasz w Text (wiadomo, po co) lub Media file (obrazki, a także filmiki i muzyka).


RE: Elementy dodatkowe przy nagrywaniu streamów. - vader - 14-07-2012 12:00

Nie no, z expresem nie mam problemu całe szczęście :) Dzięki za odpowiedź, jakbyś w razie nie wiedział jak obsłużyć projektor kinowy to możesz śmiało pisać, obiecuje nie będę uszczypliwy. Pozdrawiam :)