Zagrajmy w...
Let's Play co do poprawy ludzie ? :) - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Dyskusje (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Thread: Let's Play co do poprawy ludzie ? :) (/showthread.php?tid=1481)



Let's Play co do poprawy ludzie ? :) - MistPanda - 14-07-2012 05:38

[spoiler]Witajcie

Parę dni temu założyłem kanał na YT. Już dzisiaj będę miał ponad 21 filmy, aczkolwiek oglądalność dosyć niska, ale to zostawmy za sobą.
Miałem problem z czarnymi paskami, ale udało się to naprawić i wszystko łądnie śmiga. Nagrywam w 720p ponieważ produkcje, aktualnie nagrywane nie mają sensu bycia w 1080p. Na podstawie najnowszych filmików proszę, aby użytkownicy dali mi porady co zmienić by było lepiej. Przyjmę każde słowa krytyki byleby nie były obraźliwe bądź dotkliwie atakujące moją osobę.


ciach, przynajmniej na razie

Co również myślicie na temat nagrywanych przeze mnie serii. Które kontynuować, a jakie porzucić w zapomnienie. Bez zbędnego owijania w bawełnę zapraszam do wypowiadania się.

Pozdrawiam
[/spoiler]


RE: Let's Play co do poprawy ludzie ? :) - appareil - 14-07-2012 07:10

Będę się musiał zastanowić i porozmawiać z resztą moderacji na temat tego typu tematów. Powinienem go przenieść do "Naszych kanałów", ale przecież nie dotyczy zagrajmy i nie spełniasz regulaminu. Z drugiej strony, źle odmawiać komuś pomocy, bo jego materiały nie dotyczą stricte zagrajmy w. To trudne zadanie, bo trzeba to wyważyć na tyle, by pomagać, a jednocześnie nie robić boardu reklamowego, w co zamieniają się "wasze kanały".


RE: Let's Play co do poprawy ludzie ? :) - ogm - 14-07-2012 11:28

[spoiler]Według mnie temat do kosza, bo wgl. nie powinien znaleźć się w tym dziale.
Co do tego reklamowania się to może ustawcie coś żeby użytkownicy, którzy nie są na forum 2 miesiące nie mogliby zakładać nowych tematów?[/spoiler]


RE: Let's Play co do poprawy ludzie ? :) - MistPanda - 14-07-2012 14:20

Ogm nie spamuj. Jak myślisz, że temat do kosza, a moderator nie skasował tematu to offtopujesz i spamujesz. [spoiler]Zapraszam do dyskusji i wytykania błędów :)[/spoiler]


Pozdrawiam

Nie skasowałem, bo temat śliski. Zapomniałem jednak zamknąć na czas, dopóki nie ustalimy wszystkiego.