Zagrajmy w...
Koniec Grażynki. - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Inne (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Forum: Kosz (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Thread: Koniec Grażynki. (/showthread.php?tid=1531)

Pages: 1 2 3 4


Koniec Grażynki. - AcreedPL - 21-07-2012 11:03




Grażyna Żarko (a raczej Anna Lisak) zakończyła, swój projekt. Z tego projektu wynika polski poziom internałtów i celebrytów (np. Jojo)


RE: Koniec Grażynki. - JudiMakeFun - 21-07-2012 11:16

Trolling, wiadome to było...


RE: Koniec Grażynki. - AcreedPL - 21-07-2012 11:19

Ja no początku podejrzewałem, że to troll. A w odcinku "Radu dla nauczycieli" byłem 100%, że to troll.


RE: Koniec Grażynki. - Roofix - 21-07-2012 11:22

Heh, nawet artykuł na stronie "Gazety Wyborczej" o niej zrobiono. Prowokacja wyszła jak nie wiem, a już wcześniej było wiadomo, że to podpucha.
Widać, że cała trójka miała z tego niezłą bekę, potem się robi z tego komediodramat. Jakże łatwo jest manipulować ludźmi.
Ps. Roju może się nieźle teraz oberwać, jak sądzicie?


RE: Koniec Grażynki. - Gimper - 21-07-2012 11:23

Mhm, teraz się okaże że wszyscy od początku wiedzieli o co chodzi ale się nie przyznali :3


RE: Koniec Grażynki. - Mikidius - 21-07-2012 11:27

Ja tam nie wierzyłem że to wszystko to prawda... najbardziej od tego odrzucała mnie wizja że taka staruszka potrafi montować, nagrywać i wrzucać filmy na YT. Nie wiem jak można było uwierzyć że to wszystko to prawda...


RE: Koniec Grażynki. - JudiMakeFun - 21-07-2012 11:28

Najgorsze jest to, że teraz właśnie w gazetach, może telewizji będzie pokazane zachowanie polskiego społeczeństwa youtube. Sam nigdy nie wypowiadałem się pod jej filmami, bo widać było ten trolling gołym okiem, niektórzy jednak nie zrozumieli tego i widać do jakich komentarzy się posuwali. Teraz te komentarze będę używane do ataku na internet, w którym chamstwo się panoszy ;)


RE: Koniec Grażynki. - Elwood - 21-07-2012 11:30

@up Dude. Na początku samemu myślałem, że to jest na serio, ale oglądnąłem parę jej filmików... to jest za bardzo przesadzone. Chociaż miałem rację, że taka babcia nie wymyśliłaby tego samemu.


RE: Koniec Grażynki. - Sou - 21-07-2012 11:36

http://youtu.be/xLIqyVsUnuk?t=13m5s x]


RE: Koniec Grażynki. - JudiMakeFun - 21-07-2012 11:41

@up Najmocniejszy fragment tego filmu, powinni go ocenzurować :P