Zagrajmy w...
Powolna śmierć czatu kanału? - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Dyskusje (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Thread: Powolna śmierć czatu kanału? (/showthread.php?tid=1537)



Powolna śmierć czatu kanału? - Infelicity - 22-07-2012 20:46

YouTube po raz kolejny zaskakuje absurdalnymi rozwiązaniami. Jak nie nieprzejrzysty layout, to usunięcie możliwości komentowania czatu kanału przez właścicieli tegoż kanału.
Koncertowe spapranie tego elementu jest solidnym ciosem w sens istnienia czatu kanału, jak i komunikacji autora ze społecznością, która do tej pory tam zasiadywała. Że po zmienieniu layoutu na nowy było jej mniej, to inna sprawa.
I teraz następujące pytanie - czy jest jakiś sposób na przywrócenie tej możliwości? Czy trzeba czekać, aż łaskawe YT na to pozwoli?
No i jaka Wasza opinia na ten temat. Wg. mnie to kompletnie chybiony pomysł, który ma szanse zabić tenże czat.

Aha, kompletnie nie wiedziałem, gdzie ten wątek umieścić. Prosiłbym o radę, przepraszam za utrudnienie i proszę o przeniesienie wątku do właściwego działu.


RE: Powolna śmierć czatu kanału? - Gimper - 22-07-2012 21:00

Z tego co wiem to usunięcie konta na Google+ usuwa ten problem (tak mi pisali widzowie), aczkolwiek zrobiłem to i nie pomogło.


RE: Powolna śmierć czatu kanału? - kaszub - 22-07-2012 23:55

Google raczej prędko nie przywróci "czatu" pod strzechy i w takich formie jak by kiedyś.
Ewidentnie widać, że próbują na siłę odżywić Google +. YouTube ma miliony aktywnych użytkowników. A Google +? No właśnie.
Czatu nie ma dlatego, że:
Kanał YouTube - filmy
Profil kanały na Google+ - dyskusja.
Na siłę to wszystko. I tak nie uda im się uratować kolejnego niewypału jakim jest (niestety) Google+.
Na chwilę obecną, najlepszym połączeniem jest YouTube i Facebook/Twitter.


RE: Powolna śmierć czatu kanału? - AcreedPL - 23-07-2012 18:40

Na tym starym layoutcie, można było zrobić wiele, rzeczy. A teraz to jest tak ograniczone.


RE: Powolna śmierć czatu kanału? - Parada - 23-07-2012 18:46

A nikt z was nie pomyślał, że YouTube po prostu coś zepsuło i teraz to naprawia, a nie, że zmienili to, bo chcieli ? Tak samo pojawiły się problemy z odpowiadaniem na inne komentarze pod filmem, klikam w tą opcję i nie pojawia się okno. Jedni mają z tym problem, drudzy nie.


RE: Powolna śmierć czatu kanału? - Precelek20 - 23-07-2012 23:06

Tak, albo jest to błąd albo ich kolejny chory pomysł jeśli chodzi o usunięcie możliwości komentowania własnego kanału, a co do wypowiedzi Gimpera odnośnie usuwania konta google+ to pomaga to ale wówczas gdy nie możemy dodawać odpowiedzi do komentarzy bo z kanałem to już inna sprawa. I miejmy nadzieję ze te "zmiany" na kanale są tylko tymczasowe i zostanie przywrócona możliwość komentowania własnego kanału bo jak nie to będzie wojna jak z ACTA :D


RE: Powolna śmierć czatu kanału? - Elwood - 24-07-2012 08:21

@up Bez przesady. Tak samo wiele osób uważa, że stary wygląd kanału był lepszy, ale żeby walczyć o jego przywrócenie? Chociaż zgodzę się, że YT z tymi zmianami nie idzie w dobrym kierunku.


RE: Powolna śmierć czatu kanału? - Precelek20 - 24-07-2012 21:21

@up

To był joke :/ Ale jednak dobrze by było jak by to przywrócili z powrotem.


RE: Powolna śmierć czatu kanału? - Empirator - 07-08-2012 00:37

YouTube kolejny raz pragnął coś "zedytować". Ewidentnie chcieli zmienić okienka. Jak widać przy zmianie popsuły się komentarze, a z tym wyświetlacz. Nie będę wspominać już o wyświetlaczu filmów w Google Chrome. Choć nie wiem czy w Mozilla Firefox też jest ten błąd. Ale Google idzie w coraz gorszym kierunku. Tyle ode mnie.