Zagrajmy w...
Co do tagów. - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Dyskusje (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Thread: Co do tagów. (/showthread.php?tid=1538)



Co do tagów. - Ervoy - 23-07-2012 09:23

Cześć ponownie,
szukałem odpowiedniego działu na ten temat i najodpowiedniejszy uznałem za ten, ale jeśli się pomyliłem, proszę o łaskawość :b.
Co do tematu, czy to prawda, że im więcej tagów dodamy w filmie, tym gorzej go wyszukać? Widziałem filmy, które miały od 2-5 tagów i nie rzadko miały więcej wyświetleń (filmy o tej samej tematyce), niż takie, które miały po około 15. Ma ktoś pojęcie, czy to ma zależność? Szukałem w google i nic na ten temat nie znalazłem, a bardzo mnie to ciekawi i nawet przydałaby mi się ta wiedza. Z góry dziękuje za wszelaką odpowiedż.


RE: Co do tagów. - Sou - 23-07-2012 09:33

Z tego co raz słuchałem jakiejś konferencji "youtuba" to kolejnośc tagów się liczy (najważniejsze na początku) i określina ilość (kolejne tagi powyżej limitu nie są brane pod uwagę).

Jeśli chodzi o samo pozycjonowanie filmu po tagach to nie licz tutaj na jakieś efekty. Nazwa filmu ważna jest (tutaj też kolejność się liczy z tego co w playbooku pisali ) i opis. Komentarze też wchodzą chyba w grę;)

Prawda jest taka że syfiastego filmu tagami nie wypromujesz, a dobry film i bez tagów się wybije.


RE: Co do tagów. - Ervoy - 23-07-2012 13:08

Dziękuje za Twoją wypowiedź, to chyba wszystko na ten temat. :-)