Zagrajmy w...
Problem z przetwarzaniem filmu - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Pomoc (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Thread: Problem z przetwarzaniem filmu (/showthread.php?tid=1544)



Problem z przetwarzaniem filmu - JudiMakeFun - 24-07-2012 08:08

Witam, mam pewien problem z przetworzeniem filmu. Otóż film ten waży 720 mb i trwa równo 60 min. Podczas wrzucania filmu wszystko jest ok, ale gdy już ma nastąpić jego przetworzenie, to zatrzymuje się na 0%. Pisze, że niby przetwarza, ale ile bym nie czekał, to nic się nie dzieje i dalej jest 0%. Ostatnio dałem radę sobie z tym problemem poprzez podzielenie filmu na dwa 30 minutowe. Teraz jednak chciałym wrzucić w końcu pełny godzinny filmik. Czy da się coś z tym zrobić, czy może jest to błąd, który występuje również u was, na którego nie ma sposobu?


RE: Problem z przetwarzaniem filmu - Dj244 - 24-07-2012 08:58

U mnie ten 'błąd' wyskakuje dość często na 0% tak jak ty masz i na 95% czasem. Po prostu radzę czekać. Film 15 minutowy u mnie powiedzmy przetwarza się około 5 - 10 minut (400 MB). Więc może u Ciebie to trwać nawet z 30 minut.


RE: Problem z przetwarzaniem filmu - JudiMakeFun - 24-07-2012 12:40

Yhym, no rozumiem. Jak wrzucałem wieczorem odcinek, to przetwarzał się prawie 2h i nic. Rano wrzuciłem i przetworzył się w 10 min. Być może zależne jest to też od pory dnia właśnie, bowiem rano mogą być mniej obciążone serwery, czy coś :]