Zagrajmy w...
Brak możliwości odpowiadania na komentarze - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Dyskusje (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Thread: Brak możliwości odpowiadania na komentarze (/showthread.php?tid=1545)



Brak możliwości odpowiadania na komentarze - Grzesiiu - 24-07-2012 12:42

Witam,

Jest to najbardziej wkurzający błąd (albo nie błąd?) w historii YouTube.
Otóż nie mogę odpowiadać na komentarze,czytałem że większość tez tak ma,nie działa ani na Chrome ani na Firefoxie. Czytałem też że podobno pomaga usunięcie konta Google+ ale akurat to nie pomogło. Ma ktoś jeszcze jakieś propozycje i czy ktoś oprócz mnie nadal tak ma?

Pozdrawiam.


RE: Brak możliwości odpowiadania na komentarze - Danioz - 24-07-2012 12:50

Ehh, mam to samo. Zauważyłem to dwa dni temu, myślałem, że to chwilowe, ale niestety mam to do dziś. Wie ktoś coś?


RE: Brak możliwości odpowiadania na komentarze - Grzesiiu - 24-07-2012 13:04

Dobra, naprawiłem. Usunąłem 2 konta Google+ z dwóch kanałów i wyczyściłem ciasteczka i dane podręczne w Chrome i działa. Można zamknąć.


RE: Brak możliwości odpowiadania na komentarze - Danioz - 24-07-2012 19:33

Ehh, chyba rzeczywiście trzeba usunąć konta w Google+, bo usunięcie ciasteczek itp nie pomaga. Nie mam zamiaru usuwać konta na Google+, bo to jest chore i powinni to naprawić.


RE: Brak możliwości odpowiadania na komentarze - Parada - 24-07-2012 20:55

(24-07-2012 13:04 )Grzesiiu Wrote:  Dobra, naprawiłem. Usunąłem 2 konta Google+ z dwóch kanałów i wyczyściłem ciasteczka i dane podręczne w Chrome i działa. Można zamknąć.

A tak możesz wytłumaczyć jak usunąć te konta Google, bo tak szukałem i coś nie mogłem znaleźć. Z góry dzięki :)


RE: Brak możliwości odpowiadania na komentarze - Grzesiiu - 25-07-2012 08:22

Wchodzisz na google.pl -> po prawej klikasz na siebie -> ustawienia konta -> usługi -> usuń całą zawartość profilu Google+