Zagrajmy w...
Konto AdSense, a konto bankowe - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Pomoc (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Thread: Konto AdSense, a konto bankowe (/showthread.php?tid=1546)



Konto AdSense, a konto bankowe - JudiMakeFun - 24-07-2012 12:44

Hej. Mam do was pytanie odnośnie odbierania płatności nagromadzonych na koncie ad sense. Na początku myślałem, by te płatności odbierać za pomocą czeków, ale poczytałem o tym troszkę i wiem, że mogą być z tym pewne problemy, a dodatkowo minąć może strasznie dużo czasu, zanim otrzymam pieniądze.

Póki co nie mam konta bankowego, ale pomyślałem, czy nie mógłbym podać w ustawieniach ad sense konta rodziców lub jakiejkolwiek osoby, którą znam i która mogłaby za mnie pobierać pieniądze? Mam do tego jednak pewne wątpliwości, bowiem pamiętam, że coś kiedyś słyszałem, że podane konto musi być na tą samą osobę, na którą jest konto ad sense, a wtedy sam musiałbym założyć konto. Jak jest więc dokładnie?


RE: Konto AdSense, a konto bankowe - McTheLipen - 24-07-2012 20:21

Czy takie same dane to nie wiem, ale wiem, że gdy poda się numer konta bankowego to google weryfikuje poprawność przez wysłanie drobnej sumy, którą po otrzymaniu na konto trzeba przepisać na swoim koncie adsense. Wydaje mi się, że jeśli weryfikacja przebiega tak to dane nie muszą być takie same na obydwóch kontach, zresztą zawsze można sprawdzić.


RE: Konto AdSense, a konto bankowe - Sou - 25-07-2012 06:26

Wpisz w adsense jako dane konta swoje dane. Nawet jak wyślą z innym imieniem i nazwiskiem to dla systemu bankowego liczy się nr konta;)