Zagrajmy w...
Wasze naruszenie praw autorskich? - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Dyskusje (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Thread: Wasze naruszenie praw autorskich? (/showthread.php?tid=1600)



Wasze naruszenie praw autorskich? - KOKOSfly - 01-08-2012 11:47

Mieliście kiedyś sytuację, kiedy dostaliście ostrzeżenie o naruszeniu praw autorskich? Jeżeli tak, to z jakiego powodu i jak sobie z tym poradziliście?

Ja niczego takiego jeszcze nie otrzymałem, ale pytam z ciekawości :)


RE: Wasze naruszenie praw autorskich? - kubn2 - 01-08-2012 13:23

W końcu dostaniesz ;) choćby od Agory


RE: Wasze naruszenie praw autorskich? - Dexarz - 01-08-2012 18:35

Ja dostałem dzisiaj do Prototype od Activision Games i nie wiem co robić. W końcu Activision to chyba wydawca, albo producent. Kwestionować roszczenie? Oczywiście zamierzam na tym filmie zarabiać...


RE: Wasze naruszenie praw autorskich? - kubn2 - 01-08-2012 19:07

(01-08-2012 18:35 )Dexarz Wrote:  Ja dostałem dzisiaj do Prototype od Activision Games i nie wiem co robić. W końcu Activision to chyba wydawca, albo producent. Kwestionować roszczenie? Oczywiście zamierzam na tym filmie zarabiać...

Nie kwestionuj bo możesz sobie zepsuć stan konta.


RE: Wasze naruszenie praw autorskich? - MrChmielOO - 01-08-2012 19:22

Różnie się zdarzało z tymi prawami, ale tylko raz musiałem usunąć film. Było to wtedy kiedy do pierwszego odcinka Ojca Chrzestnego II dowaliło się EA, mimo odwołań nie odpuścili i filmik poleciał do kosza. Miałem jeszcze kilka zgłoszeń od LucasArts za muzykę w Lego Star Wars, ale akurat oni się przestali czepiać po zgłoszeniu sporu.


RE: Wasze naruszenie praw autorskich? - Kefrus - 01-08-2012 19:35

Powiem jednym słowem: Remik.


RE: Wasze naruszenie praw autorskich? - Empirator - 01-08-2012 21:22

Ja dostałem 3 warny za openingi z Anime "Death Note, Angel Beats, Naruto Shippuuden" ;d