Zagrajmy w...
Problem z dźwiękiem- wyciszenie, a może jakiś program? - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Pomoc (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Thread: Problem z dźwiękiem- wyciszenie, a może jakiś program? (/showthread.php?tid=1601)



Problem z dźwiękiem- wyciszenie, a może jakiś program? - Ertix - 01-08-2012 14:41

Otóż, ja ze swoim kolegą chcemy stworzyć podwójne ''Zagrajmy w''. Ja posiadam system windows 7 i istnieje u mnie opcja wyciszenia emulatora, on ma XP i u niego nie ma takiej możliwości, w związku z czym mamy problem. Wiem że istnieje taki program jak IndieVolume który może wyciszyć dźwięk, ale potrzebowalibyśmy wtedy klucza do wersji 3.4.92.163, bo sam program to nie problem znaleźć.
Kolega mówi też że może grać bez dźwięku, ale ja mam wyrzuty sumienia, a on myśli że dźwięki się będą zlewać bo on bęzie w miejscu A,m a ja w miejscu B. Czy lepiej ubiegać się o IndieVolume czy faktycznie byloby lepiej grać bez dźwięku u niego? Chodzi tu o to konkretnie, by u niego wyciszyć dźwięk z gry, z tego co się orientuje to u niego w opcjach mix stereo się nie da.


RE: Problem z dźwiękiem- wyciszenie, a może jakiś program? - Dj244 - 01-08-2012 16:18

Mam Pytanie. Nie może w grze kompletnie wyciszyć gry ? ;O


RE: Problem z dźwiękiem- wyciszenie, a może jakiś program? - Ertix - 01-08-2012 18:12

No, może, pisałem że on może grać bez dźwięku, ale mnie by było głupio. Czy opłaca się robić podwójny let's play z jednym dźwiękiem btw?


RE: Problem z dźwiękiem- wyciszenie, a może jakiś program? - Ertix - 03-08-2012 20:18

Halo, może ktoś odpisać? Wiem że piszę posta pod postem, ale czekam na odpowiedź.


RE: Problem z dźwiękiem- wyciszenie, a może jakiś program? - Dj244 - 04-08-2012 10:30

Ale powiedz, po co on ma grać bez dźwięku, skoro ty nagrywasz tylko swój dźwięk ? Nie rozumiem zbytnio idei twojego pomysłu -.-