Zagrajmy w...
Partnerstwo - FullScreen - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Pomoc (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Thread: Partnerstwo - FullScreen (/showthread.php?tid=1651)

Pages: 1 2 3 4 5 6


Partnerstwo - FullScreen - Grzesiiu - 10-08-2012 08:56

Witam,

Natrafiłem przypadkiem na ten link: http://apply.fullscreen.net/fullscreen

Jest to jakaś firma co rozdaje partnera,jest to bezpieczne? Ktoś już ma?
Nie będzie tak jak z pomarańczką?

Niech ktoś się wypowie co już się spotkał z tym czymś. :)

Pozdrawiam.


RE: Partnerstwo - FullScreen - Airn - 10-08-2012 09:29

Jak rozdają partnera na lewo i prawo to mam co do tego złe przeczucia. Nie ma o tej firmie jakiś informacji na Googlu? A zresztą sam poszukam jak coś znajdę to dam znać.


RE: Partnerstwo - FullScreen - Grzesiiu - 10-08-2012 09:33

No właśnie ciężko jest,dużo filmów na YT jest,że jakieś "angole" polecają to niby...


RE: Partnerstwo - FullScreen - Airn - 10-08-2012 09:38

Nie wiem co o tym myśleć. Na ich stronie pisze, że współpracują z samym Googlem, Nintendo, P&G i 20th Century Fox. Znalazłem też dużo zagranicznych filmików, w których polecają tą sieć ale to są małe (w porównaniu z innymi sieciami) kanały ok 1000 widzów, tylko jeden kanał ma 5000 widzów.


RE: Partnerstwo - FullScreen - Grzesiiu - 10-08-2012 09:54

Kurcze,to nie wiem,może ktoś się jeszcze wypowie,bo nie wiem czy ryzykować...


RE: Partnerstwo - FullScreen - Parada - 10-08-2012 19:26

Po co wam teraz tak śpieszno z tym partnerstwem jak można równie dobrze zarabiać na google adsense. YouTube poza tym rozdaje już normalnym użytkownikom przywileje niedawno dostępne tylko dla Partnerów. Na przykład można już ustalić o której nasz film będzie opublikowany tak jak to robili partnerzy. Słyszałem też, że w przeciągu 2-3 miesięcy YouTube wprowadzi dla użytkowników zmianę miniatur, jak to mieli właśnie partnerzy tylko. Tak więc radze czekaj po prostu aż sam YT do ciebie napisze, albo kieruj się do Machinimy bądź Agory.


RE: Partnerstwo - FullScreen - appareil - 10-08-2012 20:57

Tivolt był u nich. Wato czytać umowę, bo może się okazać, że wdupiłeś się na rok.


RE: Partnerstwo - FullScreen - Lastlighter - 10-08-2012 22:34

Może lekki offtop, ale mam pytanie- Mianowicie gdzie Youtube poinformuje nas o możliwosci wzięcia udziału w programie partnerskim?


RE: Partnerstwo - FullScreen - BrzydkiBurak - 10-08-2012 23:15

Dzis pierwszy raz ktos wspoldzielil mi dostep do panelu i dokumentacji FS. Wyglada dobrze. Wbudowany system zarabiania na linkach + rekrutacja z linka itp. Maja dokladac dodakowe opcje. Dzielenie dochodu (wsrod tych na razie kilku osob ktore mi sie tym pochwalily) na poziomie do 75% tzw udzialu. Niestety troche za wczesnie na dyskutowanie o tym jak to porownac z innymi korpo. Za malo danych o konkretnych wplatach.

Wspolprace nawiazuja wlasciwie z kazdym kto sie zglosi. Wszystkie wspomniane osoby (wieksze i nawet te bardzo male) nawiazaly wspolprace "z miejsca". FS rozdaje tez bez problemu opcje Live na YT. Tak jak ostatnio wciska to Machinima (zarowno bezposrednio jaki przez Gopotato itp). Ale teraz siedzac pod kazda zagraniczna korpo trzeba byc wybitnym patalachem (dobra niech bedzie ze pechowcem) by nie uzyskac Live w PL.

Pewnie jakis "dupa slonia" czy inny czarownik przygotuje kiedys video-porownanie roznych korpo. Mysle ze FS tam nie zabraknie ;)

(10-08-2012 20:57 )apparatus Wrote:  Tivolt był u nich. Wato czytać umowę, bo może się okazać, że wdupiłeś się na rok.

Majac dostep do supportu partnerow YT mozna miec w dupie okresy wypowiedzenia dowolnej korpo umowy. Odpowiedzialnosc wynikajaca z umowy to jedno ale powracanie do bezposredniego partnerstwa z Google to drugie. Nie trzeba byc wybitnie zdolnym by majac wywalone na watpliwa odpowiedzialnosc za niedozwolone zerwanie umowy z jakims korpo np z usa (good luck sciganie polaczka / good luck checi do jakiegokolwiek scigania) po prostu to olac i wrocic pod Google. Jesli nie masz warnow itp Google ma rownie wywalone na to w jakich stosunkach rozstales sie z jakims korpo.

Nawet potencjalny problem "statusu konta adsense" ktore mieslismy juz wczesniej dopisane do yt mozna rozwiazac. Mam na mysli korpo ktore nas np wywala i zlosliwie "szkodzi" na status naszego konta ktore bylo wpisane w YT wczesniej ;) Chodzi o "niby fraudclicki" widoczne z YT gdy sam adsense pozostaje zdrowy.


RE: Partnerstwo - FullScreen - Airn - 11-08-2012 08:33

(10-08-2012 19:26 )Parada Wrote:  Po co wam teraz tak śpieszno z tym partnerstwem jak można równie dobrze zarabiać na google adsense. YouTube poza tym rozdaje już normalnym użytkownikom przywileje niedawno dostępne tylko dla Partnerów. Na przykład można już ustalić o której nasz film będzie opublikowany tak jak to robili partnerzy. Słyszałem też, że w przeciągu 2-3 miesięcy YouTube wprowadzi dla użytkowników zmianę miniatur, jak to mieli właśnie partnerzy tylko. Tak więc radze czekaj po prostu aż sam YT do ciebie napisze, albo kieruj się do Machinimy bądź Agory.

Partnery z korporacji dają sporo możliwości np. Partner od tgn.tv dostajesz (wszystkie informacje z ich strony):
1. Podział zysków z reklam ok 80% dla ciebie (Przykładowo: jak masz CPM 10$ to dostajesz 8$) i ładnie ci wszystko na PayPal'a wysyłają
2. Dostęp do dużej bazy utworów, z której możesz korzystać
3. Dostajesz jeszcze Partnera na Twitchu/Livestreamie i kod na 30% zniżkę na kupno XSplita

@edit P.S. A czy komuś się spieszy? Minimum by dostać partnera od jakiejkolwiek korp to 1000 wyświetleń dziennie (wyjątek to omawiane tutaj Fullscreen)