Zagrajmy w...
Poradnik dla hejterów - jak osiągnąć poziom MASTER - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Dyskusje (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Thread: Poradnik dla hejterów - jak osiągnąć poziom MASTER (/showthread.php?tid=1658)

Pages: 1 2


Poradnik dla hejterów - jak osiągnąć poziom MASTER - Eden - 11-08-2012 14:22





Biedny monitor, mógłbym go przygarnąć.


RE: Poradnik dla hejterów - jak osiągnąć poziom MASTER - Gimper - 11-08-2012 15:28

Nawet się lekko uśmiechnąłem. Nie takie złe.


RE: Poradnik dla hejterów - jak osiągnąć poziom MASTER - Interhex - 11-08-2012 16:15

Rojo Haters upload.Meeehhh


RE: Poradnik dla hejterów - jak osiągnąć poziom MASTER - Lavos - 11-08-2012 18:31

Dump komentarzy od obrońców ojców założycieli polskich jutubów?


RE: Poradnik dla hejterów - jak osiągnąć poziom MASTER - MistPanda - 13-08-2012 00:10

Widać, że poszedł na studia bo nawet młotkiem uderzać nie umie :D


RE: Poradnik dla hejterów - jak osiągnąć poziom MASTER - WinterWolf - 15-08-2012 17:29

Pomysłowe. Ale los tego monitora bardzo mnie zasmucił.


RE: Poradnik dla hejterów - jak osiągnąć poziom MASTER - MultiGameplayGuy - 15-08-2012 19:23





Shogun nakręcił wyjaśnienia - co myślicie?


RE: Poradnik dla hejterów - jak osiągnąć poziom MASTER - BrzeziO - 15-08-2012 19:36

Kręci się jak mu zagrają... To tylko kwestia czasu kiedy pojawią się kolejne "kontrowersyjne" filmu od Pana Sho[t]guna, może jego wszystkie "kontrowersyjne" filmy to jeden wielki "psycho-test" uknuty przez Rocków i resztę świty (to sarkazm, nie teoria spiskowa :*) Sam nie wiem co o tym myśleć.. Poczekamy, zobaczymy :)


RE: Poradnik dla hejterów - jak osiągnąć poziom MASTER - KlawaQwerty - 15-08-2012 19:41

Kolejny film na yt z serii "Psychologia internetu". Ehh, z hołoty nie zrobi się szlachty. Dziwi mnie moda na kręcenie czegoś takiego. Jedna, dwie osoby tworzące coś na taki temat ok, ale nie tendencja na wytykanie przez pierwsze lepsze "sławy" internetu błędów jakie popełniają inni internauci i dowartościowanie się tym jaki to był super pomysł.


RE: Poradnik dla hejterów - jak osiągnąć poziom MASTER - witcher1998 - 15-08-2012 20:26

Znowu Psycho testy, tego robi się pełno...