Zagrajmy w...
Bandicam - nagrywanie starych gier. - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Pomoc (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Thread: Bandicam - nagrywanie starych gier. (/showthread.php?tid=1686)



Bandicam - nagrywanie starych gier. - Voodek - 15-08-2012 13:48

Witam wszystkich, postanowiłem ostatnio nagrać nową serię na mój kanał z trochę starszej gry (Kroniki Riddicka: Ucieczka z Butcher Bay 2004r), ale gdy chcę nagrywać tą grę Bandicamem, to po prostu nic nie wykrywa. Próbowałem również nagrywać prostokąt na ekranie, ale wtedy nagrywa się tylko czarny ekran. Zna ktoś jakiś sposób? ;)

Myślałem, czy by nie nagrywać tego Frapsem, ale gdy nagrałem 'test' dwu minutowy to rozmiar pliku wynosił 1,5gb :O Da się jakoś to zmniejszyć? Nigdy nie bawiłem się Frapsem. ;)


RE: Bandicam - nagrywanie starych gier. - BrzeziO - 15-08-2012 19:38

Odpal grę w trybie okienkowym. W ten sposób, możesz nagrywać prostokąt na ekranie.
Jeżeli chodzi o Frapsa, po wyrenderowaniu plików z Bandicama i Frapsa. Rozmiar pliku po renderingu będzie podobny. To tylko czyste pliki z Frapsa tyle ważą :)


RE: Bandicam - nagrywanie starych gier. - Voodek - 15-08-2012 22:39

Nagrywałem prostokąt na ekranie, ale wtedy jest czarny ekran i tylko dźwięk z gry.
Mam na dysku wolne tylko 24gb i niezbyt mogę nagrywać Frapsem. :<


RE: Bandicam - nagrywanie starych gier. - BrzeziO - 16-08-2012 08:43

Ale Musisz odpalić grę w trybie okienkowym:) Wtedy nagraj prostokąt na ekranie.


RE: Bandicam - nagrywanie starych gier. - Voodek - 16-08-2012 11:44

A jak odpalić grę w trybie okienkowym? :D
Alt+enter? ;P


RE: Bandicam - nagrywanie starych gier. - BrzeziO - 16-08-2012 12:49

Wchodzisz do gry i w opcjach graficznych ustawiasz. Jeżeli nie masz takiej opcji to kliknij prawym przyciskiem myszy na ikonkę >właściwości i tam powinno być uruchom w trybie okienkowym:)