Zagrajmy w...
[+12][na slepa] minecraft lets pley hardkor(odcinki w trakcie krecenia) - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Inne (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Forum: Kosz (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Thread: [+12][na slepa] minecraft lets pley hardkor(odcinki w trakcie krecenia) (/showthread.php?tid=1695)



[+12][na slepa] minecraft lets pley hardkor(odcinki w trakcie krecenia) - nivop01 - 17-08-2012 12:15

czesc chcialem wam pokazac moj kanal na youtube i zareklamowac swoje filmy

oto moj kanal :<ciach>
a to moja seria z minecraft hardkor
1 odcinek-


2odcinek -



w drugim youtube zepsul jakosc

mozecie zostawic komentarz i lapke
do zobaczenia i czesc

Dobranoc


RE: [+12][na slepa] minecraft lets pley hardkor(odcinki w trakcie krecenia) - Voodek - 17-08-2012 13:04

Mam nadzieję, że to tylko durny kawał. ;P
Ale, nie nic mówisz, nie używasz mikrofonu. Dzięki czemu, nikt na pewno nie będzie chciał tego oglądać. W dodatku, nie ustawiłeś by program którym nagrywasz, nagrywał samo okno z gry, a nie również tą obwódkę.
Ogólnie słabe.
Nie reklamujemy swojego kanału na tym forum oraz nie nagrywamy serii z Mienecrafta. ;)


RE: [+12][na slepa] minecraft lets pley hardkor(odcinki w trakcie krecenia) - Mrpati - 17-08-2012 13:23

Wydaje mi się że autor złamał chyba wszystkie zasady działu. Dodatkowo, autor chyba próbuje nas zrobić w jajo, tak Hardcore mode nie wygląda w tej grze której nazwy nie powinno się wymawiać.
Poza tym, patrząc na jego konto, to widać że włazi na filmiki znanych i się reklamuje.