Zagrajmy w...
Nagrywanie swojego głosu i kolegi. - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Pomoc (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Thread: Nagrywanie swojego głosu i kolegi. (/showthread.php?tid=1715)



Nagrywanie swojego głosu i kolegi. - MultiGameplayGuy - 21-08-2012 13:15

Hej,

mam pytanie. Czy da się w jakiś sposób nagrywać dzwięk ze swojego mikrofonu oraz dzwięk z mikrofonu kolegi dwoma innymi programami? Nie mówcie mi o frapsie, ponieważ ja nagrywam gry na konsoli i np. mam problem z nagraniem dzwięku kolegi. Chciałbym nagrać rozgrywkę multiplayer ale nie wiem jakim programem nagrać dzwięk kolegi gadającego np. na skype.

Pozdrawiam.


RE: Nagrywanie swojego głosu i kolegi. - BrzeziO - 21-08-2012 13:23

Polecam iFree Skype Recorder. Wchodzisz w "options">"call recording"> zaznaczasz "Only record remote side"
Potem zakładka "Mp3 Quality"> zaznaczasz Mono i ustawiasz bitrate. W ten sposób uzyskasz audio kolegi :)
Mam nadzieję, że pomogłem.


RE: Nagrywanie swojego głosu i kolegi. - efekt - 21-08-2012 13:23

Witam.
Kolega zawsze może sam w tle sobie zapuścić nagrywanie np. w Audacity, o wiele lepsza jakość dźwięku bez zbędnej kompresji przez skype.


RE: Nagrywanie swojego głosu i kolegi. - MultiGameplayGuy - 21-08-2012 13:29

(21-08-2012 13:23 )BrzeziO Wrote:  Spróbuj: Mx Skype recorder, iFree Skype recorder. Powinno nagrać głos kolegi.

Ale chyba nagra tez mój głos prawda? A ja chciałem np. odpalić Audacity w którym nagram swój głos a w drugim programie głos kolegi.


RE: Nagrywanie swojego głosu i kolegi. - BrzeziO - 21-08-2012 13:32

Edytowałem post, zerknij :)


RE: Nagrywanie swojego głosu i kolegi. - MultiGameplayGuy - 21-08-2012 13:37

Super, dzięki BrzeziO! A nie wiesz może, czy da się jakoś w tym programie na HotKeya nagrywać?


RE: Nagrywanie swojego głosu i kolegi. - BrzeziO - 21-08-2012 13:42

Niestety, nie zauważyłem takiej możliwości, ale ten program zaczyna nagrywać automatycznie gdy się z kimś połączysz. Dlatego też, zaznacz sobie "Manually record calls" w zakładce "Call recording". To powinno zmniejszyć desynchronizację. Nie wiem jak ty, ale ja nie ufam "Hotkey`om".