Zagrajmy w...
Zagrajmy na yt a piractwo - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Pomoc (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Thread: Zagrajmy na yt a piractwo (/showthread.php?tid=1722)

Pages: 1 2


Zagrajmy na yt a piractwo - grabol508 - 22-08-2012 18:35

Jako, że jest to mój pierwszy post Witam :)

Od dłuższego czasu, nurtuje mnie jedno pytanie.
Czy yt jakoś walczy z piractwem wśród zagrajmerów ?
Czy jest możliwość że ktoś np. w systemie partnerskim nagrywa na pirackim frapsie i przechodzi gry pobrane np z torrentow ?


RE: Zagrajmy na yt a piractwo - yahoo - 22-08-2012 18:44

JJJ pierwsze odcinki z Minecrafta nagrywał na piracie.


RE: Zagrajmy na yt a piractwo - appareil - 22-08-2012 18:51

Quote:Czy jest możliwość że ktoś np. w systemie partnerskim nagrywa na pirackim frapsie i przechodzi gry pobrane np z torrentow ?
Zapewne mnóstwo osób tak robi, zobacz jak często ktoś montuje swoje filmy takimi programami jak Sony Vegas Pro czy Adobe Premiere, a dźwięk nagrywa Audition. Każdy z tych programów to ok. 1000zł albo i więcej.
Dopóki skarbówka nie chodzi i nie kontroluje, to nic im praktycznie nie grozi.


RE: Zagrajmy na yt a piractwo - Lavos - 22-08-2012 18:51

A kto ci takie rzeczy udowodni?


RE: Zagrajmy na yt a piractwo - grabol508 - 22-08-2012 18:59

(22-08-2012 18:51 )apparatus Wrote:  
Quote:Czy jest możliwość że ktoś np. w systemie partnerskim nagrywa na pirackim frapsie i przechodzi gry pobrane np z torrentow ?
Zapewne mnóstwo osób tak robi, zobacz jak często ktoś montuje swoje filmy takimi programami jak Sony Vegas Pro czy Adobe Premiere, a dźwięk nagrywa Audition. Każdy z tych programów to ok. 1000zł albo i więcej.
Dopóki skarbówka nie chodzi i nie kontroluje, to nic im praktycznie nie grozi.

Czyli, dużo jest ludzi którzy starają się być uczciwi i grają w to co mają oryginalne. A z drugiej strony są ludzi którzy łapią więcej subskrycji bo grają w CoD'y pirackie i inne. Smutne to .


RE: Zagrajmy na yt a piractwo - Parada - 22-08-2012 19:37

(22-08-2012 18:59 )grabol508 Wrote:  
(22-08-2012 18:51 )apparatus Wrote:  
Quote:Czy jest możliwość że ktoś np. w systemie partnerskim nagrywa na pirackim frapsie i przechodzi gry pobrane np z torrentow ?
Zapewne mnóstwo osób tak robi, zobacz jak często ktoś montuje swoje filmy takimi programami jak Sony Vegas Pro czy Adobe Premiere, a dźwięk nagrywa Audition. Każdy z tych programów to ok. 1000zł albo i więcej.
Dopóki skarbówka nie chodzi i nie kontroluje, to nic im praktycznie nie grozi.

Czyli, dużo jest ludzi którzy starają się być uczciwi i grają w to co mają oryginalne. A z drugiej strony są ludzi którzy łapią więcej subskrycji bo grają w CoD'y pirackie i inne. Smutne to .

Też kiedyś piraciłem, jednak od niedawna, od momentu kiedy zrobiłem format po prostu chciałem mieć na kompie porządek, czyli 0 nielegalnych plików itp i trzymam się tego do dzisiaj :) Nawet kupiłem oryginalnego Frapsa (Zara pewnie zostanę wyśmiany ;d), nagrywam już od dłuższego czasu i dla mnie wydanie 120+zł na program, który może mi służyć do końca życia, jest praktycznie niczym. A grach to nawet nie wspomnę, masa promocji na Steam robi swoje.


RE: Zagrajmy na yt a piractwo - Sou - 23-08-2012 06:15

Problem pojawia się jak gra ma jakieś ingame zabezpieczenia przed piratami i wychodzą na nagraniu. Np słynny skorpion z Serious Sama :D Inna sprawa, że jak się grę kupi to ma się do niej inne podejście. Po pierwsze przed kupnem nowej gry za 150zł człowiek się zastanowi, czy na pewno chce w nią grać;)


RE: Zagrajmy na yt a piractwo - MrAztecL - 23-08-2012 15:53

Byćmoże chodzi też o to że ktoś nagrywa pirackie gry pirackim programem aby zarobić na yt i mieć za co kupować legalne programy oraz gry.

Od czegoś trzeba się wybić.


RE: Zagrajmy na yt a piractwo - Parada - 23-08-2012 16:00

(23-08-2012 15:53 )MrAztecL Wrote:  Byćmoże chodzi też o to że ktoś nagrywa pirackie gry pirackim programem aby zarobić na yt i mieć za co kupować legalne programy oraz gry.

Od czegoś trzeba się wybić.

Bez przesady. Każdy ma swoje kieszonkowe/pracę...


RE: Zagrajmy na yt a piractwo - Gimper - 23-08-2012 17:01

Quote: Każdy ma swoje kieszonkowe
Ciekawe, powiedz mi więcej.