Zagrajmy w...
INTRO DO YOUTUBE!!! PLZZ POMOCY ;/ - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Pomoc (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Thread: INTRO DO YOUTUBE!!! PLZZ POMOCY ;/ (/showthread.php?tid=1780)



INTRO DO YOUTUBE!!! PLZZ POMOCY ;/ - MineTezis - 29-08-2012 18:23

Czy ktoś z tych zaawansowanych zrobiłby mi intro na youtube prosze.

Chodzi o to żeby był czerwony napis MineTezis (jakaś dobra nowoczesna gruba czcionka) i żeby z góry spadło na MineTezis napis "Prezentuje".Podczas zderzenia Minetezis ma się rozbić na małe kawałki do tego jakieś fajne tło prooszee próbowałem to robić ale nie umiem ;/

Przepraszam za taki opis ale nie wiem jak to opisać :D

intro wysyłać na mój email minetezis@wp.pl


RE: INTRO DO YOUTUBE!!! PLZZ POMOCY ;/ - MakiMaki - 29-08-2012 18:43

Po co intro z twoim nickiem? Sądzisz, iż ludzie nie widzą twojego nick'a wyświetlanego nad filmem? Poza tym osobiście uważam, iż intro i outro to zbędne dodatki.


RE: INTRO DO YOUTUBE!!! PLZZ POMOCY ;/ - MineTezis - 29-08-2012 18:54

(29-08-2012 18:43 )MakiMaki Wrote:  Po co intro z twoim nickiem? Sądzisz, iż ludzie nie widzą twojego nick'a wyświetlanego nad filmem? Poza tym osobiście uważam, iż intro i outro to zbędne dodatki.

A ja tak nie uważam :)po prostu chce dopełnić mój kanał żeby całokształt dobrze wyglądał.Jak nie chcesz pomóc innym to nie pomagaj ;p


RE: INTRO DO YOUTUBE!!! PLZZ POMOCY ;/ - JudiMakeFun - 29-08-2012 21:02

Wybacz, ale patrząc na tytuł tego tematu i jego treść nasunęła mi się jedna myśl: to jest ŻAŁOSNE.... Zamiast myśleć o jakimś intrze, w którym spróbujesz naśladować (w większości) "bożków" polskiego majnkrafcika, to zajmij się lepiej stworzeniem czegoś co jest warte uwagi


RE: INTRO DO YOUTUBE!!! PLZZ POMOCY ;/ - MineTezis - 30-08-2012 00:20

(29-08-2012 21:02 )JudiMakeFun Wrote:  Wybacz, ale patrząc na tytuł tego tematu i jego treść nasunęła mi się jedna myśl: to jest ŻAŁOSNE.... Zamiast myśleć o jakimś intrze, w którym spróbujesz naśladować (w większości) "bożków" polskiego majnkrafcika, to zajmij się lepiej stworzeniem czegoś co jest warte uwagi

Kto powiedział że minecraft mam 15lat i chce nagrywać z kumplami League of Legends :D. Nie wiedziałem że to może być żałosne ;/ przepraszam jeżeli kogoś uraziłem po prostu szukam pomocy bo próbowałem to robić w Cinema4d (oczywiście z pluginem thraussi)ale animacja mi nie wychodziła.A chce nagrywać z tego powodu że dużo ludzi o to mnie prosi :)

A jeżeli chodzi o minecrafta to kolega mi polecił i powiedział że te gra jest popularna więc postanowiłem zrobić filmiki typu poradniki redstonów :D

Jeżeli ktoś mi zrobi intro od płace się subem mam nadzieje że to wystarczy :p