Zagrajmy w...
Jak nagrywać gry przeglądarkowe? - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Pomoc (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Thread: Jak nagrywać gry przeglądarkowe? (/showthread.php?tid=1782)



Jak nagrywać gry przeglądarkowe? - TheNeVdi - 29-08-2012 22:06

Witam.
Mam pytanie, jak nagrywać gry Frapsem gry internetowe na przykład Happy Wheels?
Chciałbym zacząć swoje "zagrajmy w..." lecz również nie chciałbym zaczynać od samego Minecraft'a, mam dużo gier w planach np. "Limbo", "Slender" "SCP..." itp. nie samym Minecraft'em człowiek żyje. :)
Tak więc czekam na odpowiedzi, liczę na pomoc.


RE: Jak nagrywać gry przeglądarkowe? - WinterWolf - 29-08-2012 22:09

Jeśli masz Windows 7 to Fraps umożliwia nagrywanie widoku z pulpitu. Nie testowałam tego, ale teoria mówi, że jeśli wrzucisz przeglądarkę w tryb pełnoekranowy, a potem włączysz nagrywanie Frapsem z opcją nagrywania obrazu z pulpitu to powinien on zarejestrować Twoją rozgrywkę w przeglądarce. Opcja ta nazywa się Monitor Aero desktop (DMW) i jest w zakładce General. Poza tym Camtasia chyba by to wyłapała jeśli masz dostęp do tego programu.


RE: Jak nagrywać gry przeglądarkowe? - TheNeVdi - 29-08-2012 22:15

(29-08-2012 22:09 )WinterWolf Wrote:  Jeśli masz Windows 7 to Fraps umożliwia nagrywanie widoku z pulpitu. Nie testowałam tego, ale teoria mówi, że jeśli wrzucisz przeglądarkę w tryb pełnoekranowy, a potem włączysz nagrywanie Frapsem z opcją nagrywania obrazu z pulpitu to powinien on zarejestrować Twoją rozgrywkę w przeglądarce. Opcja ta nazywa się Monitor Aero desktop (DMW) i jest w zakładce General. Poza tym Camtasia chyba by to wyłapała jeśli masz dostęp do tego programu.
Oczywiście że mam Windows 7, słyszałem że Fraps umożliwia nagrywanie pulpitu, tylko nie wiem jak. Zaraz sprawdzę to co napisałeś i napiszę.
No jest taka funkcja, sprawdziłem szybko, ale chciałbym nagrywać samą grę Frapsem, nie cały ekran i nie wiem jak to zrobić. :(


RE: Jak nagrywać gry przeglądarkowe? - Elwood - 30-08-2012 08:05

Możesz nagrać cały pulpit, a potem to skadrować w Sony Vegasie czy gdzieś.


RE: Jak nagrywać gry przeglądarkowe? - Sou - 30-08-2012 09:18

Użyj bandicama, screen region opcją zaznaczysz sobie grę i będzie się nagrywać:)


RE: Jak nagrywać gry przeglądarkowe? - Palmer - 31-08-2012 11:31

A sprawdź jeszcze Mirillis Action!, też ma funkcję nagrywania wybranego obszaru tak jak Bandicam, ale lepiej dopracowane (m.in. automatyczne dopasowywanie do okna gry z przeglądarki)


RE: Jak nagrywać gry przeglądarkowe? - TheNeVdi - 07-09-2012 22:02

(31-08-2012 11:31 )Palmer Wrote:  A sprawdź jeszcze Mirillis Action!, też ma funkcję nagrywania wybranego obszaru tak jak Bandicam, ale lepiej dopracowane (m.in. automatyczne dopasowywanie do okna gry z przeglądarki)
Właśnie tego programu szukam od bardzo dawna i nie potrafię go znaleźć.
Jeżeli masz ten program to podeślij link do download na moje GG. :)
GG: 3291379


RE: Jak nagrywać gry przeglądarkowe? - MrAztecL - 11-09-2012 22:45

Ja polecam XSplita tylko nie najnowsza wersje(bo platna). Ma on opcje LiveStream oraz LocalRecord czyli jak sama nazwa wskazuje nagrywa Gry obszary przegladarki mozna dodac napis tlo muzyczne Kamerke Internetowa i to wszystko podzielic w danych scenach. Program latwy w obslodze polecam.

P.S Pisze z telefonu i nie mam polskich znakow.