Zagrajmy w...
Jak nagrać oddzielnie głos - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Pomoc (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Thread: Jak nagrać oddzielnie głos (/showthread.php?tid=1785)



Jak nagrać oddzielnie głos - daniello008 - 30-08-2012 11:49

Cześć możecie mi podać na szybko jakiś program do nagrywania oddzielnie mojego głosu ?


RE: Jak nagrać oddzielnie głos - MakiMaki - 30-08-2012 12:14

Audacity.


RE: Jak nagrać oddzielnie głos - Shaaler - 30-08-2012 13:41

Audacity a potem do obróbki polecam GoldWave. Żeby zredukować ewentualne szumy i tak dalej.


RE: Jak nagrać oddzielnie głos - Gimper - 30-08-2012 15:39

(30-08-2012 13:41 )Shaaler Wrote:  Audacity a potem do obróbki polecam GoldWave. Żeby zredukować ewentualne szumy i tak dalej.
Nie ma sensu, redukcję szumów można przeprowadzić również w Audacity, po co bawić się dodatkowym programem?


RE: Jak nagrać oddzielnie głos - JudiMakeFun - 30-08-2012 17:49

Polecam Free Sound Recorder. Możesz ustawić włączenie tego programu na ten sam przycisk co we frapsie i potem nie musisz bawić się w dopasowywanie dzwięku z mikro


RE: Jak nagrać oddzielnie głos - WinterWolf - 30-08-2012 18:21

Audacity. I tak jak mówi Gimper - można przy tym programie pozostać nawet do obróbki. Bardzo dobrze się sprawuje. Nie rozumiem w sumie czemu ludzie polecają do odszumiania GoldWave, skoro Audacity także umożliwia usunięcie szumu. Poza tym Audacity jest zupełnie darmowy, a GoldWave już nie - darmowa wersja ma ograniczoną liczbę "użyć".

Edit: A, oczywiście zapomniałam dodać, że lepiej mieć nowszy system operacyjny, bo z nagrywaniem osobno dźwięku w Windows XP jest krucho (niewielu osobom się to udaje bez dodatkowej, zewnętrznej karty dźwiękowej).


RE: Jak nagrać oddzielnie głos - kitohoppe - 07-09-2012 21:34

Tak w 100% Audacity jak na darmowy program to jest pierwsza klasa. Polecam sam go używam :)