Zagrajmy w...
Problem z dzwiękiem - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Pomoc (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Thread: Problem z dzwiękiem (/showthread.php?tid=1792)

Pages: 1 2


Problem z dzwiękiem - krol225 - 31-08-2012 15:23

Witam, mam mały problem, mianowicie dzisiaj postanowiłem zaczać serie z gry PoP: Dusza Wojownika. Elegancko nagrałem 1 odcinek, odpaliłem, i sie przeraziłem. Ogólnie dzwięk podczas gameplaya jest w miare dobry, ale gdy już w grze odpali sie jakas cutscenka to głosy postaci są bardzo ciche. Prawie wogóle ich nie słychać. Głos nagrywam razem z video we frapsie. Czy da się jakoś podgłośnić owe cutscenki? Z góry dziekuję.


RE: Problem z dzwiękiem - Elwood - 31-08-2012 20:49

Zacznij nagrywać Twój głos osobnym programem, będziesz mógł bez problemów ustawić głośność komentarza czy dźwięków podczas obróbki. A jeżeli miałeś na myśli podgłośnienie dźwięków w już nagranym filmiku, to raczej nie ma na to sposobu.


RE: Problem z dzwiękiem - krol225 - 01-09-2012 07:23

thx. a mozesz polecic jakiś program do nagrywania glosu i do laczenia to pozniej w całość z filmem?


RE: Problem z dzwiękiem - JudiMakeFun - 01-09-2012 07:27

Polecam ci nagrywać głos z mikrofonu programem Free Sound Recorder, obraz natomiast i dzwięk z gry Frapsem. Następnie łączyć to wszystko w Camtasia Studio 7. Tam nawet jeśli głos z gry jest dobry, ale podczas przerywników słaby, to masz możliwość podgłoszenia tylko samych przerywników, by wszystko słychać było tak samo


RE: Problem z dzwiękiem - krol225 - 01-09-2012 07:55

A dało by sie jakiś mniejszy zamiennik camtasii? Bo przy moim necie bedzie sie sciągało w nieskończoność.


RE: Problem z dzwiękiem - JudiMakeFun - 01-09-2012 09:36

Niestety nie znam lepszego lub takiego samego poziomem programu do montowania. Jakby nie patrzeć, w camtasii nawet zwykły laik potrafii zrobić naprawdę wiele


RE: Problem z dzwiękiem - Elwood - 01-09-2012 10:40

Nah, według mnie jest mniej przejrzysta od Sony Vegasa.


RE: Problem z dzwiękiem - krol225 - 01-09-2012 10:50

A jaki jest najlepszy i najmniej wazacy program, w ktorym mozna wkleic komentarz do filmu? Sorki ale dopiero zaczynam nagrywać.


RE: Problem z dzwiękiem - Rangy - 01-09-2012 12:08

Movie Maker.


RE: Problem z dzwiękiem - krol225 - 01-09-2012 13:48

ale słyszałem, ze film po edycji movie makerem duzo traci na jakości. To prawda?