Zagrajmy w...
AdSense - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Pomoc (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Thread: AdSense (/showthread.php?tid=1799)



AdSense - daniello008 - 01-09-2012 12:40

Cześć
Czy jeżeli dostane informacje od YT,że mogę połączyć swoje konto z AdSense,to czy mogę podać moje konto bankowe nie mając 18 lat ?
Czy normalnie otrzymam płatność ?

Pozdrawiam

Sory
Już był taki temat i znalazłem odpowiedź sory za nie potrzebny spam xd

Temat do zamknięcia. : )


RE: AdSense - JudiMakeFun - 01-09-2012 14:10

Hmm, wytłumacz tylko ile lat podałeś na AdSense. Bo skoro jesteś niepełnoletni, to nie możesz założyć tego konta, chyba że robisz to na opiekuna


RE: AdSense - BrzeziO - 01-09-2012 15:18

Przy zakładaniu i powiązaniu Adsensa do Youtuba nie podaje się konta bankowego, tylko swoje dane kontaktowe. Dopiero przy wypłacie podaje się konto bankowe, z tego co mi wiadomo.,


RE: AdSense - BoskiRoman - 04-09-2012 11:21

Jeżeli jest już taki temat to napiszę tutaj, przy zakładaniu konta na yt podałem losowy wiek, nie jest on prawdziwy a ja nie jestem pełnoletni, normalnie połączyłem to konto z AdSense. Czy da się zmienić wiek, czy nie będzie żadnych problemów z wypłatami czy ewentualnym partnerstwem ?


RE: AdSense - skkf - 04-09-2012 13:01

Nie da się zmienić wieku (źródło), ale wiek na youtube to tylko pierdoła taka jak miasto, czy płeć. Możesz sobie ukryć, jak ci przeszkadza.

Ważne jest tylko to, żebyś założył konto adsense na osobę pełnoletnią. Kto to będzie, to już nie ma większego znaczenia, niekoniecznie musisz to być ty.


RE: AdSense - BoskiRoman - 04-09-2012 14:56

Można odłączyć konto AdSense od konta YT bo podałem źle je założyłem ? Jak jest z wypłatami i zarobkami jeżeli jestem w innym kraju ? Czy adres to ma być miejsce zamieszkania czy zameldowania ?


RE: AdSense - BrzeziO - 04-09-2012 19:52

Teraz pytanie z mojej strony. Czy przy rejestracji Adsense na YouTube podawaliście konto bankowe. Na YT mam podane rocznik 91, a nie pamiętam czy była wymagana data urodzenia przy zakładaniu konta adsense.