Zagrajmy w...
Real i YT - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Dyskusje (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Thread: Real i YT (/showthread.php?tid=1802)



Real i YT - daniello008 - 01-09-2012 14:53

Mam taki problem na ogół w codziennym życiu dużo gadam cisnę każdego(na żarty po koleżeńsku,np. w twój stary taki,a chelsea jest gównem itp.)
I często mam wene w realu.

Ale jak siadam do nagrywania jakoś to znika !
Cały czas chcę żebym gadał w LP jak w realu ale nie umiem,gdy odpalam frapsa,zmieniam się w nudnego grzecznego chłopca !

Myślicie że po kilku tygodniach nagrywania LP,wena z reala będzie mi dopisywać w LP ?

Pozdrawiam


RE: Real i YT - senegha12 - 01-09-2012 14:59

Wyobraź sobie, ze rozmawiasz jak w realu :)


RE: Real i YT - daniello008 - 01-09-2012 15:02

Właśnie chcę tak ! : D

Ale nie umiem jakoś ja znikam ja i jest ktoś inny xd
Nie wiem czy wreszcie uda mi się porządny LP : )


RE: Real i YT - BrzeziO - 01-09-2012 15:21

To nie jest wena. Trzeba umieć komentować, a nie klepać "trzy po trzy" jak w "realu". Szczerze mówiąc gdybym musiał, wolałbym oglądać nudnego i grzecznego chłopca, niż kogoś z tekstami typu "Twój/Twoja stara"


RE: Real i YT - kubn2 - 01-09-2012 15:33

Quote:cisnę każdego(na żarty po koleżeńsku,np. w twój stary taki,a chelsea jest gównem itp.)
Szczyt wyrafinowanego żartu "twoja stara". Drugi Strasburger się tu kreuje.

I tak jak @up co jak ktoś cię zabije rzucisz "twoja stara gra w cs'a bez klawiatury?"


RE: Real i YT - daniello008 - 01-09-2012 17:24

Nie nie oto chodzi że bym co chwile gadał kurw* ty chu** jeban***,twój stary to ... itp.

Chodzi o to że w realu na spokojnie gadam i wgl. a przy materiałach nie wychodzi mi to zbyt dobrze,czy to z czasem przyjdzie że będę żywy komentarz prowadził czy to znaczy że się nie nadaje na zagrajmera ?


RE: Real i YT - kubn2 - 01-09-2012 17:52

(01-09-2012 17:24 )daniello008 Wrote:  Nie nie oto chodzi że bym co chwile gadał kurw* ty chu** jeban***,twój stary to ... itp.

Chodzi o to że w realu na spokojnie gadam i wgl. a przy materiałach nie wychodzi mi to zbyt dobrze,czy to z czasem przyjdzie że będę żywy komentarz prowadził czy to znaczy że się nie nadaje na zagrajmera ?

Większość ludzi ma tremę przed mikrofonem, w końcu Ci przejdzie nie raz po 10 nie raz po 100 filmików.


RE: Real i YT - Sylwek150c - 01-09-2012 23:09

Pomyśl że ogląda to twój kolega lecz ma zepsuty mikrofon i nie może ci odpowiedzieć:)