Zagrajmy w...
TomaszTerkaVlog - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Dyskusje (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Thread: TomaszTerkaVlog (/showthread.php?tid=1818)



TomaszTerkaVlog - john - 04-09-2012 22:47

kto widział ? trochę to przykre, nie chciał bym być tak obgadywany i na pewno wiele osób nie robi vlogów właśnie z takich powodów http://www.youtube.com/watch?v=1ZH4sBhig4s


RE: TomaszTerkaVlog - Grones - 05-09-2012 07:53

No właśnie z jakiego powodu go tak wyzywają i ma tyle minusów ?, zawsze mnie to zastanawiało.


RE: TomaszTerkaVlog - KlawaQwerty - 05-09-2012 14:07

To tylko robota anonków.


RE: TomaszTerkaVlog - Parada - 05-09-2012 14:49

Ludzie go hejtują, dlatego, że chcą sami siebie wywyższyć. Chcą podwyższyć swoje własne ego widząc osobę, której gorzej się wiedzie w życiu. Osobiście lubię oglądać vlogi Tomka, są po prostu bardzo naturalne i za to go cenię. Jak to On sam piszę "Hejtują mnie dla zasady".


RE: TomaszTerkaVlog - Grones - 05-09-2012 19:32

Dobra już wiem mniej/więcej o co chodzi. Po prostu go jadą, bo pracuje w MC Donaldzie, mieszka z rodzicami i nie ma dziewczyny. Kurde jakiś żal z tych co to piszą, bo pewnie to jakieś dzieci, które są jeszcze gorsze od niego, ale w necie wiadomo, mogą się na kimś wyżyć i wywyższać.
Ważnie, że koleś się nie poddaje i nie da satysfakcji tym nieudacznikom, którzy znajdują sobie ofiarę w internecie do wyrzucenia całego jadu na innych.


RE: TomaszTerkaVlog - BrzeziO - 05-09-2012 19:42

Nie rozumiem tego filmu... Ludzie wypomnieli mu to, że nie poszedł z nimi na imprezę, a pewnie połowa z tych ludzi oddałoby swoje matki za imprezę z ich bożkami. Koleś pracuje w MC Donaldzie, a przecież połowa dzisiejszych gimbów pójdzie tam robić, albo na kasy to jakiegoś supermarketu.
Nie mam nic do Tomka, a "pociski" od Buraka w stronę Tomasza to tylko koleżeński żart i obie strony to wiedziały...
Niech sobie żyje jak chce, pracuje gdzie chce i robi co chce......


RE: TomaszTerkaVlog - yahoo - 05-09-2012 21:10

Czuję w tym filmie hipokryzję... Koleś wyzywa terkę od nołlajfa, ale sam poświęcił sporo czasu żeby obejrzeć jego filmy, filmy innych ludzi gdzie on występuję, czytać i zapisywać komentarze pod jego filmami, potem to jakoś przedstawić i wrzucić na YT. Skoro Terka jest w jego opinii takim zerem i śmieciem to dlaczego zaprząta sobie nim wgl głowę? :)