Zagrajmy w...
Takimistrz - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Inne (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Forum: Kosz (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Thread: Takimistrz (/showthread.php?tid=182)

Pages: 1 2 3 4


Takimistrz - Takimistrz - 01-04-2011 19:26

Prowadzę kanał poświęcony zagrajmy w. Póki co, są to gry na commodore 64, ale myślę, że jeśli wszystko pójdzie w dobrym kierunku, to spróbuje nagrać coś innego. Mój nick jest trochę arogancki, ale miałem stare konto więc jakoś tak wyszło. Jako, że gry w które gram, nie są zbyt popularne, (szczerze, to nie znalazłem żadnego zagrajmy w na commodore po polsku), to nie mam zbyt wiele wyświetleń. Nie wiem, może po prostu dobieram złe tagi?

ZAKOŃCZONE:
- Bubble Bobble
- Great Giana Sisters
- Snoopy
- Crystal Kingdom Dizzy
- Beach Head II
- Arnie
- Evil Island Klątwa zagubionej duszy

W TRAKCIE:
- Evil Island HG MOD Multiplayer
- Oni AE
- Bioshock

W PLANACH:
- Inne gry na C64
- Evil Islands Forgotten in Astale
- Szymek Czarodziej 3 (?)

LINK: http://www.youtube.com/user/Takimistrz


RE: Takimistrz - punio7 - 01-04-2011 19:55

Wuja, patrz akurat jestem w trakcie przechodzenia Evil Islands, chciałem to nagrywać kiedyś w przyszłości ale widzę, że ktoś mnie uprzedzi ;)


RE: Takimistrz - appareil - 02-04-2011 22:04

Okropnie mruczysz do mikrofonu, co dziwne głównie w nowszych filmach, bo np. w ostatnim odcinku BubbleBobble brzmiałeś dobrze.

Dobór gier bardzo ciekawy, wyróżniający cię spośród tysiąca innych osób. Na plus, bo C64 to świetna, obecnie już trochę zapomniana, maszyna i powstało na nią wiele świetnych gier. Będę się przyglądał się z ciekawością


RE: Takimistrz - Takimistrz - 11-04-2011 17:20

W jakim sensie mruczę? Że za cicho mowie, czy że mam taki głos?

Dodałem nowy odcinek Zagrajmy w Cristal Kingdom Dizzy.
Mam nadzieje, że już bez mruczenia jest.
http://www.youtube.com/watch?v=PtQfaMBXhVg


RE: Takimistrz - appareil - 11-04-2011 19:22

Mruczyłeś, to znaczy miałeś mikrofon bardzo blisko twarzy (lub mocno podgłośniony) a jednocześnie mówiłeś dość niewyraźnie. Teraz jest już dobrze, nawet bardzo.


RE: Takimistrz - Kyotka - 11-04-2011 20:26

Nie mam zielonego pojęcia o grach tego typu, a już tym bardziej o nagrywaniu ich, więc nie wiem czy nie popełnię jakiejś gafy mówiąc ci co nie bardzo mi odpowiadało, lecz jednak spróbuję (chciałabym zaznaczyć, że obejrzałam jedynie odcinek z Dizzym). Dobrze było cię słychać, lecz szczerze mówiąc mógłbyś mówić troszkę głośniej. Ponadto dźwięk, a przynajmniej twój głos nieco się spóźniał co delikatnie mnie irytowało, jednakże dało się to przełknąć.
Głos masz przyjemny, więc miło się słuchało tego co miałeś do powiedzenia. Dobrze, że tłumaczyłeś po drodze z kim się stykasz w grze, bo ja tej gry nie znam i czułabym się zagubiona gdybyś wszystkich nie nazywał oraz nie przekładał na polski dialogów. W każdym razie miło mi się oglądało i kto wie czy nie zatrzymam się u Ciebie na dłużej po obejrzeniu czegoś więcej. Powodzenia w dalszym nagrywaniu :]


RE: Takimistrz - Takimistrz - 30-04-2011 10:38

Dzięki za komentarze.
Zabrałem się w końcu za Evil Islands, i muszę powiedzieć, że to całkiem co innego nagrywać trochę nowszą grę (w końcu już tylko dziesięcioletnią, no nie?).
Oto link: http://www.youtube.com/user/Takimistrz?feature=mhum#p/c/4D60977DE7F0287B/0/Jq7EyLqWo7E

A co do przyjemności mego głosu, to muszę przyznać, że pierwszy raz coś takiego słyszę.
A jeśli chodzi o spóźnianie się dźwięku, to naprawiłem to w kolejnych odcinkach.


RE: Takimistrz - punio7 - 30-04-2011 11:30

Grałem na poziomie trudnym do momentu aż trzeba było zabić dowódce straży. Wtedy się poddałem i przełączyłem na łatwy i nagle gra okazała się beznadziejnie łatwa.


RE: Takimistrz - Takimistrz - 02-05-2011 21:19

No tak, niestety poziom trudny gdy gra się pierwszy raz jest zbyt trudny, za to łatwy poziom, jeśli jest się w miarę ogarniętym człowiekiem jest za łatwy. Sam jak grałem po raz pierwszy ledwo co przeszedłem tą grę...
Ale skoro od samego Gipath przeczołgiwałem się obok skupiska 3 goblinów w obawie o własną skórę...
Tak czy siak, świetna gra. I polecam Ci jeszcze multiplayera, bo zawsze znajdzie się kilka osób w miarę ogarniętych, aby zagrać.


RE: Takimistrz - Takimistrz - 11-11-2011 17:33

Mała aktualizacja. Rozpocząłem zagrajmy w ONI.
I się zastanawiam, czy tłumaczenie dialogów jest celowe i ma sens. Co o tym sądzicie?