Zagrajmy w...
Wybicie się na obecnym youtube - Możliwe? - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Inne (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Forum: Hydepark (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Thread: Wybicie się na obecnym youtube - Możliwe? (/showthread.php?tid=1822)

Pages: 1 2 3 4 5


Wybicie się na obecnym youtube - Możliwe? - Paagan - 05-09-2012 20:12

Witajcie, zakładam ten temat, żeby wzniecić jakąś dyskusję, a także jestem ciekaw Waszych opinii, ale do rzeczy:
Czy według Was wybicie się na obecnym youtube bez pomocy większych kanałów jest w ogóle możliwe? Jak przebrnąć przez te wszystkie denne kanały 12-13 latków kręcących "MINKRAFTA" z głosem, który sprawia wrażenie, że coś uwiera ich w "pupę". Takich kanałów są tysiące, albo nawet dziesiątki tysięcy.
Według mnie nawet tworzenie dobrego kontentu, obecnie wcale nie pomaga w osiągnięciu sukcesu. Bez pomocy "większych" youtuberów czy chociażby jakiejś reklamy prawie nikt takiego kanału nie zauważy. Często widzę kanały z na prawdę świetnymi pod każdym względem filmami, czy to ze strony audio, video, montażu i sumienności ich wrzucania i są robione na tyle profesjonalnie, że swoją jakością wykonania spokojnie przebijają klipy nawet największych. Takie kanały często mają poniżej lub nieco powyżej tysiąca widzów, a w najlepszym wypadku kilka tysięcy widzów.
Czy w końcu nie stanie się tak, że nie będzie żadnych szans na zaistnienie, mimo tworzenia świetnych filmów? Czy już teraz nie dzieje się tak, że na youtube króluje tzw. elita, która wzajemnie promuje swoje kanały, sprawiając, że odbiera jakiekolwiek szanse tym mniejszym youtuberom, choć nie koniecznie gorszym? Czy niedługo w ogóle zakładanie nowego kanału będzie miało sens? Co Wy o tym myślicie? Zapraszam do dyskusji. Pozdrawiam!


RE: Wybicie się na obecnym youtube - Możliwe? - appareil - 05-09-2012 20:44

Co ma wybijanie się do robienia zagrajmy, że ląduje w tym dziale?


RE: Wybicie się na obecnym youtube - Możliwe? - Paagan - 05-09-2012 20:48

Jest to dział "dyskusje", a sama dyskusja z pewnością będzie zahaczała o temat "zagrajmy". Myślę, że spokojnie temat adekwatny do działu.


RE: Wybicie się na obecnym youtube - Możliwe? - appareil - 06-09-2012 12:02

Nie odpowiedziałeś na moje pytanie, więc powtórzę — co ma robienie zagrajmy w do wybijania się?


RE: Wybicie się na obecnym youtube - Możliwe? - whit - 06-09-2012 16:37

Dla mnie jak najbardziej możliwe, jednak jeśli chcesz to zrobić "fair play" i honorowo... nie wykluczone, że będzie to wymagało dużego nakładu pracy i być może kilku lat przy istniejącym stanie rzeczy. A poza tym, wystarczy się rozejrzeć jakie filmy mają najwięcej wyświetleń... i teraz poleciała by bardzo nie miła wiązanka oburzenia, jednak daruje sobie.


RE: Wybicie się na obecnym youtube - Możliwe? - Elwood - 06-09-2012 20:59

Spytam tak - co właściwie rozumiecie przez ,,wybicie się''?


RE: Wybicie się na obecnym youtube - Możliwe? - JudiMakeFun - 06-09-2012 21:00

@up zarabianie takich ilości pieniążków, by wystarczyły na godne życie w luksusowej willi oraz posiadanie tysięcy fanboyów, będących na każde zawołanie :)


RE: Wybicie się na obecnym youtube - Możliwe? - kubn2 - 06-09-2012 21:05

Zrobisz coś lepiej od innych lub zaskoczysz pomysłem którego polski YT jeszcze nie widział i spokojie się wybijesz.


RE: Wybicie się na obecnym youtube - Możliwe? - Dawidio - 06-09-2012 21:05

Moim zdaniem w dzisiejszych czasach trudno "zabłysnąć" na YouTube. Stronę zalewa Minecraft dzieci myślą "skoro udało się innym to dlaczego ja nie mam odnieść sukcesu". Więc mamy 1000 filmów o minecraft które łącznie mają 5 wyświetleń. Ja osobiście nagrywam filmy z gier komputerowych (minecrafta nie nagrywam) i mam 2 widzów :/. Kiedyś nagrywałem na innym kanale filmy były w chu*owej jakości, ktoś dał mi radę żebym zaczął nagrywać w HD teraz tej rady posłuchałem heh. Wiem że połowa mojej wypowiedzi to tak naprawdę reklama no sory wybaczcie ale wpadnijcie na mój kanał i sprawdźcie czy filmy są zdatne do oglądania :)

oto link:


RE: Wybicie się na obecnym youtube - Możliwe? - kubn2 - 06-09-2012 21:08

(06-09-2012 21:05 )Dawidio Wrote:  i mam 2 widzów :/

I nagrywasz od 23 sierpnia tego roku. Myślisz, że wybicie się to jest 5 min i masz kilkanaście widzów?