Zagrajmy w...
pytanie do tych co nie mają partnera a mają adsense - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Dyskusje (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Thread: pytanie do tych co nie mają partnera a mają adsense (/showthread.php?tid=1824)



pytanie do tych co nie mają partnera a mają adsense - john - 06-09-2012 11:26

Też wam już nie zaświeca się dolarek ? A jak zostawicie włączone ale nie zarabiające to za kilka godzin i tak robią pytajnik i nie można zarabiać ani wyłączyć pytajnika ? Ostatnio mam jakąś plagę wcześniej akceptowało jak leci od razu, a teraz co x film jest zaświecony dolarek, a jak nie jest to znaczy że i tak nie zaakceptują, nie wiem co tam wymyślili nowego ale już chyba nie da się zarabiać bez partnera grając w gry.


RE: pytanie do tych co nie mają partnera a mają adsense - kubn2 - 06-09-2012 17:37

G*wno prawda. Da się :)
Gdy prześlesz film daj go na prywatny poczekaj 5 min wyłącz dolara odczekaj chwilę i włącz dolara jeżeli nie zaskoczy w ciągu godziny to nie zaskoczy.
Co do pytajnika da się go wyłączyć wybierasz byle jaki powód wpisujesz byle co zapisujesz i wyłączasz zarabianie i pytajnik znika, ale skoro się pojawił to za drugim podejściem może być tak samo.


RE: pytanie do tych co nie mają partnera a mają adsense - john - 06-09-2012 23:31

Od razu mam ustawione prywatny, czekam aż się pojawią miniaturki i wtedy włączam zarabiaj, nie zaświeca się wyłączam włączam i rano już jest wykrzyknik, wcześniej miałem od razu zaświecony i tak przez kilkanaście sleeping dogsów, a od kilku dni na 8 filmów 2 udało się zaświecić.


RE: pytanie do tych co nie mają partnera a mają adsense - kubn2 - 07-09-2012 17:38

Cóż różnie to bywa. Widać sleeping dogs nie lubi jak są reklamy :P