Zagrajmy w...
Jak zyskać widzów na... ? - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Pomoc (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Thread: Jak zyskać widzów na... ? (/showthread.php?tid=1832)



Jak zyskać widzów na... ? - JokeV4 - 08-09-2012 11:14

Siemano!
Dziś chciałbym się Was zapytać, jak zyskać widzów, na robieniu filmików z CoD'a. Na moim kanale zamieszczam tylko i wyłącznie filmy z tej gry, dokładnie to z serii Call Of Duty MW3. Wstawiam filmiki tylko i wyłącznie z moabami ( najlepszy killstreak jaki można osiągnąć w grze) i staram się nie zaśmiecać kanału niepotrzebnymi filmikami. Mój komentarz, to zazwyczaj są porady, tutoriale, gdyż mało jest osób, które tworzą coś takiego na YT. Jest np komentator Agnostic, który na początkach swojej działalności, również tworzył tutoriale i teraz ma ponad 1k widzów. Postanowiłem, że będę robił coś podobnego, nie robiłem tych samych tematów co on, wymyślałem swoje poradniki i starałem się je zamieszczać na YT.
Byłym Wam bardzo wdzięczny, jeżeli ktoś napisałby jakąś budującą krytykę, co zmienić, co sprawiłoby, że zaciekawię widza.

(ciach)

Pozdrawiam


RE: Jak zyskać widzów na... ? - baku10x - 08-09-2012 17:51

W taki sposób widzów nie zyskasz.


RE: Jak zyskać widzów na... ? - appareil - 08-09-2012 18:24

Nie pomagamy zdobyć widzów, pomagamy robić lepsze materiały.
Jak już ci napisałem, film możesz wrzucić do piaskownicy z prośbą o opinie. Jednakże, kilkukrotnie publikujesz link do swojego kanału, co oznacza dla mnie jedno - na forum chcesz podłapać publikę, nie krytykę.


RE: Jak zyskać widzów na... ? - JokeV4 - 08-09-2012 20:49

Ahh, czyli nie umieszczać linku do kanału? Przepraszam, w takim razie bardzo bym prosił o napisanie lekkiej krytyki, bądź jakichś stron, sposobów na reklamowanie się. Z góry wielkie dzięki.


RE: Jak zyskać widzów na... ? - Empirator - 08-09-2012 21:08

Jedynie można osiągnąć coś twórczością co przyciągnie ludzi. Żadne strony temu nie pomagają ...