Zagrajmy w...
Generowanie przychodu na youtube. - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Pomoc (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Thread: Generowanie przychodu na youtube. (/showthread.php?tid=1841)



Generowanie przychodu na youtube. - Voodek - 09-09-2012 18:12

Dobry, chciałem się zapytać was, co wiążę się z tym, że zacznę generować przychód na youtube. Jakie są tego dobre strony, jakie złe? Z góry dzięki. :3


RE: Generowanie przychodu na youtube. - ogm - 09-09-2012 18:25

Zarabianie na Youtube jest złe. Nie wolno Ci zarabiać na filmikach, bo zostaniesz ogłoszony złodziejem i oszustem. Poza tym zarabiając na YouTube okradasz każdego oglądającego bo oni płacą miesięczny abonament i nie mają zamiaru wydawać pieniędzy na twoje materiały. Podsumowując zarabiając na YT robisz źle i najlepiej zamknij kanał, bo jak zarabiasz to nie robisz nic dla pasji.
No to tak to wygląda.


RE: Generowanie przychodu na youtube. - Voodek - 09-09-2012 18:56

Rozumiem xD Chodziło mi o inne aspekty, nie związane z widzami. Raz trochę wyrwane z całego zdania usłyszałem, że po pewnym czasie można planowania filmów czy ikonki filmów. :P


RE: Generowanie przychodu na youtube. - ogm - 09-09-2012 19:29

Normalnie było tak, że jak dostajesz partnera to Ci się nowe opcje odblokowują. Ale partner to nie to samo co zarabianie na adsense. Możesz nie mieć partnera i zarabiać. Co do opcji o kótrch mówisz to obecnie sam nie wiem bo ostatnio YT jakieś wixy odwala. Jest nawet wątek o miniaturkach na forum w dziale dyskusje. Ale jak już mówiłem-> Pamiętaj zarabianie jest złe.


RE: Generowanie przychodu na youtube. - AviciiPL - 22-12-2012 21:43

Nie zawsze zarabianie na YT jest złe.
W przypadkach, gdy zarabiasz na filmach INNYCH (włącznie z intrami, teledyskami, animacjami itp) to wtedy to jest oszustwo, ale nie gdy coś TY zrobisz, i chcesz to udokumentować filmem... Na przykład: gra twojego autorstwa, czy relacje z jakiejś gry(do tego zaliczają się również let's play'e czy game play'e... lokowanie produktu, przedstawienie gry producenta... gra MUSI być kupiona, inaczej jest to oszustwo i kradzież), które przedstawiają twoje odczucia do gry czy czegoś innego.
Przynajmniej JA tak to widzę.