Zagrajmy w...
Minecraft:(Horror z życia) - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: GRY (/forumdisplay.php?fid=14)
+--- Forum: Ustawka (/forumdisplay.php?fid=17)
+--- Thread: Minecraft:(Horror z życia) (/showthread.php?tid=1877)

Pages: 1 2


Minecraft:(Horror z życia) - Widoow - 19-09-2012 22:19

elo ziomki poszukuje osób do serii fabularnej Horror z życia będzie to seria horror start w listopadzie teraz muszę mieć już wszystko zaplanowane a nie robić wszystko na ostatnią chwile jak kiedyś więc czemu listopad ponieważ dostaje zajebiste mikro :3 więc będzie zajebista jakość audio mam dobrego kompa więc jakość będzie też super pracuje nad animacjami więc efekty specjalne będę ogarniał i postaram się robić animacje z mc typu wyskok z samolotu np ;) ja myśle że jak będziemy się starać będzie to najlepsza seria z mc na yt


RE: Minecraft:(Horror z życia) - Infelicity - 20-09-2012 06:09

Aha. Na pewno ktoś będzie chciał dołączyć do kręcenia jeszcze więcej szajsowych filmów z MC. Nom.


RE: Minecraft:(Horror z życia) - Widoow - 20-09-2012 07:30

a co ci się w MC nie podoba każdy ma inny gust ja uwielbiam strzelanki typu battlefield call of duty gram również w platformówki te który wyszły na pc a nie w necie w cs'a gram i MC


RE: Minecraft:(Horror z życia) - JudiMakeFun - 20-09-2012 09:22

Skoro na tym forum nie można reklamować MC, to może wyłączmy też funkcję ustawek dla tej gry, bowiem to rodzi później kolejne niekończące się serie... (oraz oczywiście powoduje napływ tu kolejnych "majnkrawtowiczów"....)


RE: Minecraft:(Horror z życia) - Infelicity - 22-09-2012 18:44

Przeczytaj mój post jeszcze raz, Widoow, a później pogadamy, jak już zrozumiesz.
Nie chodzi mi o grę, a o spamowanie seriami z MC na YT, co doprowadza do tego, że jest ich przesyt. Teraz kapisz panocku?


RE: Minecraft:(Horror z życia) - Kranczer - 30-09-2012 06:51

Mogę się zgłosić :) A potrzebujesz kamerzysty?


RE: Minecraft:(Horror z życia) - Kinga - 13-12-2012 20:17

Również mogę się zgłosić.
+ Do panów wyżej.. W większości niestety serie z MC na yt to tylko po prostu luźne granie i nic więcej. A tutaj. Fabuła jest, coś tam również się wymajstruje, więc nie rozumiem po co to marudzenie na dosyt MC. To tak, jakby powiedzieć, że na yt jest już za dużo battlefield'a. To identyczna sytuacja.


RE: Minecraft:(Horror z życia) - Elwood - 13-12-2012 20:42

Quote: nie rozumiem po co to marudzenie na dosyt MC.

Przesyt, moja droga. I prawda jest taka, że większość tych serii ma denną fabułę.

Quote: To tak, jakby powiedzieć, że na yt jest już za dużo battlefield'a

No ba. Według mnie tak jest, w moich oczach poszczególne serie z BFa niewiele się od siebie różnią, przez co i filmy, i gra wydają mi się zbyt monotonne i powtarzalne.


RE: Minecraft:(Horror z życia) - Kinga - 14-12-2012 22:19

Mogłam się pomylić.
No dobrze, ale i tak Twoja odpowiedź nic nie wniosła nowego do naszego życia.


RE: Minecraft:(Horror z życia) - MircoCroCop - 15-12-2012 09:09

Słyszałeś Ty kiedyś o znakach interpunkcyjnych?