Zagrajmy w...
Xsplit League of Legends - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Pomoc (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Thread: Xsplit League of Legends (/showthread.php?tid=1893)



Xsplit League of Legends - Tadebu - 27-09-2012 19:06

Siema siema,
mam pytanie do fachowców ;)
mam taki problem że xsplit nie łapie na pełnej wersji (tej płatnej)
Okna gry LoL ;s
i tutaj moje pytanie macie może jakieś sposoby bądź pomysły odnośnie streamowania LoL po przez xsplit ?


RE: Xsplit League of Legends - appareil - 27-09-2012 19:10

Ustawiasz grę na rozdzielczość swojego ekranu, włączasz opcję "Borderless" zamiast "Full screen" i zaznaczasz w xsplicie screen region jako cały pulpit.


RE: Xsplit League of Legends - Sou - 27-09-2012 19:16

Hmmm ja lola łapie przez dxtory i wysyłam do xsplita jako kamerę;)


RE: Xsplit League of Legends - Mrpati - 28-09-2012 21:23

(27-09-2012 19:16 )Sou Wrote:  Hmmm ja lola łapie przez dxtory i wysyłam do xsplita jako kamerę;)

Ja robię dokładnie to samo i to jest najlepszy sposób, ale wciąż jest jeden mankament darmowego xsplita, czyli kijowy dźwięk spowodowany ograniczeniami.


RE: Xsplit League of Legends - appareil - 29-09-2012 03:21

Quote:Ja robię dokładnie to samo i to jest najlepszy sposób
Nie jest. Dodatkowy program = więcej obciążania komputera. Po co komplikować proste rzeczy? Nie wiem też, dlaczego powtarzasz to, co powiedział Sou, nie dodając absolutnie nic wartościowego.

Do autora - jeśli masz płatnego xsplita to możesz też używać opcji Gamesource Capture.


RE: Xsplit League of Legends - Sou - 29-09-2012 10:46

(29-09-2012 03:21 )apparatus Wrote:  Dodatkowy program = więcej obciążania komputera.

Sprawdzałeś? Robisz streamy? Dxtory jako kamera mniej obciąża niż to gamesource.


RE: Xsplit League of Legends - skkf - 29-09-2012 11:29

(29-09-2012 03:21 )apparatus Wrote:  Dodatkowy program = więcej obciążania komputera.

Bullshit.
Dxtory w większości przypadków zżera mniej zasobów, niż przechwytywanie xsplita.
Dodatkowo daje ci to zabezpieczenie przed przypadkowym pokazaniu czegoś niechcianego w screen regionie, np. nicku na skype, czy danych na facebooku.


RE: Xsplit League of Legends - Sou - 29-09-2012 12:13

(29-09-2012 11:29 )skkf Wrote:  
(29-09-2012 03:21 )apparatus Wrote:  Dodatkowy program = więcej obciążania komputera.
Dodatkowo daje ci to zabezpieczenie przed przypadkowym pokazaniu czegoś niechcianego w screen regionie, np. nicku na skype, czy danych na facebooku.

Jeszcze można ustawić obrazek jak dxtory nie nadaje, tak że nie ma czarnego tła tylko dowolne jakie sobie załadujemy ;)

A co do "screen regionie" to apparatus mówi o game source funkcji. Ja ją testowałem i działała okropnie, straszne obciążenie kompa było:/ Może coś w nowszych wersjach pozmieniali ale nie sądzę;)