Zagrajmy w...
Jakie gry wolicie dla zagrajmy - starsze czy nowe ? - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Dyskusje (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Thread: Jakie gry wolicie dla zagrajmy - starsze czy nowe ? (/showthread.php?tid=1923)



Jakie gry wolicie dla zagrajmy - starsze czy nowe ? - sitas098 - 04-10-2012 20:49

Witam, mam takie pytanie, otóż mianowicie chcę, abyście mi pomogli a zarazem chcę zobaczyć wasze opinie na temat tego, jakie byście woleli gry dla zagrajmy, chodzi mi o rocznik - starsze tytuły typu diablo2, gothic, itp. czy nowe takie jak max payne 3, skyrim itp. :) Otóż, ja mógłbym to wszystko nagrywać, ale nie wszystko jest w moim zasięgu rąk, a poza tym starsze gry mogę mieć pewniej, szybciej no i przede wszystkim taniej. Skończyłem swoją pierwszą serie na pc'ta z gry Sniper Elite V2 no i nie wiem co dalej nagrywać, dlatego zwracam się do was o pomoc ;) Pozdrawiam, Sitas ;)


RE: Jakie gry wolicie dla zagrajmy - starsze czy nowe ? - Grzybiarz - 04-10-2012 21:27

Spróbuj z grami, które lubisz, znasz i przede wszystkim przeszedłeś. Pomysły na serie nie powinny ci się kończyć po zaledwie jednej zakończonej.


RE: Jakie gry wolicie dla zagrajmy - starsze czy nowe ? - sitas098 - 04-10-2012 21:41

Ale znowu wiesz co, powiem ci tak nie wiem co nagrywać, strasznie ciężko jest mi wybrać te jedną narazie wiem, że po tej mogę kolejną którą lubię, a poza tym ja lubię na ślepo walić :D


RE: Jakie gry wolicie dla zagrajmy - starsze czy nowe ? - ogm - 04-10-2012 21:57

Nagraj sobie pierwszy odcinek kilku gier które chcesz nagrać i wybierz tą, którą Ci się najlepiej nagrywa i najlepiej Ci to wychodzi.


RE: Jakie gry wolicie dla zagrajmy - starsze czy nowe ? - Grzybiarz - 04-10-2012 22:33

I ty myślisz o takich grach jak Skyrim, czy Diablo na ślepo? Przecież to gry długie i nieliniowe ( dobra, może w przypadku Diablo już nie tak bardzo, ale nie czepiajmy się drobiazgów). Serie bez uprzednich przygotowań z takich gier składają się w większości z błąkania się po niezliczonych korytarzach, co naprawdę ciężko się ogląda, zwłaszcza, gdy osoba nagrywająca niewiele wie o samej grze i często kończy się porzuceniem całej serii. Widziałem to już mnóstwo razy.
I dodam tylko do tego co mówił ogm, że powinieneś nagrać te próbne odcinki dla siebie, nie wrzucać ich bezsensownie na stronkę, jeżeli nie masz bladego pojęcia, czy ci się seria spodoba, czy nie.
I w ogóle pomysł kupowania gry specjalnie pod serię, tylko dlatego, że ktoś ci ją polecił wydaje mi się niedorzeczny. Naprawdę na półce nie masz nic prócz tego Sniper Elite?


RE: Jakie gry wolicie dla zagrajmy - starsze czy nowe ? - sitas098 - 05-10-2012 11:54

Tzn, no tak ogólnie to określiłem, ale niektóre znam tego typu np. diablo 2 ( w 3 nie miałem przyjemności zagrać) skyrima również znam, ale to jest strasznie czasochłonna seria i raczej tego nie nagram, tak jak mówiłeś, nikt nie lubi oglądać jak się chodzi i zabija potworki żeby lvl nabić, także wiesz :)
Mam wiele innych gier, ale nie ma sensu z nich nagrywać jak dla mnie,a chce żebyście podpowiedzieli jaką gre bo poza tym ogólnie sam bym sobie pograł a nie specjalnie na zagrajmy ją kupić. Dlatego podpowiedzcie ja sobię popatrze na YT jakieś gameplaye i sprawdzę, czy mi się gra podoba i warta zakupu jest lub ściągnę demko :) Myślę, że wyjaśniłem mniej więcej o co mi chodzi, pozdrawiam! :D


RE: Jakie gry wolicie dla zagrajmy - starsze czy nowe ? - Empirator - 05-10-2012 14:14

Osobiście wolę nagrywać starsze gry. Te dzisiejsze badziewia są najbardziej na topie, i nie da się zauważyć określonego Let's playa.


RE: Jakie gry wolicie dla zagrajmy - starsze czy nowe ? - sitas098 - 06-10-2012 12:28

Myślę, że dzisiaj zacznę coś nagrywać, miałem reinstalla systemu, co za tym idzie większość rzeczy popadła, właśnie ściągam takie programy jak audacity itp. OBIECUJE wam, że pierwsze moje zagrajmy z gry sniper elite v2 nie porówna się do kolejnej serii ;) Pozdrawiam!


RE: Jakie gry wolicie dla zagrajmy - starsze czy nowe ? - degieb - 06-11-2012 20:16

Hmm,ja tam oglądam dużo let's playów,lubię starsze gry i te nowsze, na przykład Silent Hill 1,2 i 3 są dobre,a do nowych się nie zaliczają.


RE: Jakie gry wolicie dla zagrajmy - starsze czy nowe ? - Jayu - 09-12-2012 17:08

To jest oczywiście kwestia gustu. Ja osobiście nie przepadam za większością nowych produkcji, choć przyznam, że niektóre są naprawdę dobre. Ja sam nagrywam z starych gier, dlatego że darze je sentymentem.