Zagrajmy w...
Zasady działania AdSense - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Pomoc (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Thread: Zasady działania AdSense (/showthread.php?tid=1929)



Zasady działania AdSense - Pl00 - 05-10-2012 20:35

Zacznę od tego, że mam 15 lat jednak mój opiekun zgodził się na włączenie AdSense. Teraz jednak mam kilka pytań:

1. Czy trzeba zawsze po w płacie wypełniać PITy, czy tylko na koniec roku?
2. Czy AdSense jest bezpieczny i czy smutni panowie w czarnych garniakach nie zapukają przez niego do mych drzwi?
3. By zwrócić podatek wystarczy zrobić jakiś przelew, czy trzeba wysyłać im realną drogą pocztową?
4. Czy jak mam niedokończoną rejestrację konta AdSense to zarobki mi się sumują do czasu dokończenia go?
5. Czy AdSense może dać takie opcje jak miniaturki, banner, live'y itp. ? Jeśli tak to jakie opcje daje dokładnie? (Przy niedokończonej rejestracji dał mi już możliwość "zaplanowanych" filmów wideo)


RE: Zasady działania AdSense - JudiMakeFun - 05-10-2012 20:59

1. Trzeba bodajże wypełniać po każdej wypłacie (nie mam jednak 100% pewności)
2. Jak zamierzasz zarabiać na wyzywaniu od najgorszych prezydenta lub premiera, to owszem, zapukają
3. Idź do urzędu i załatw wszystko na miejscu
4. W jakim sensie masz niedokończoną rejestrację? Jeśli chodzi o to, że zablokowałeś zarobki i nie dostajesz wypłaty co miesiąc to wtedy się sumują. Jest też jednak coś takiego, że niby nie zarabiasz na filmach, ale masz AdSense, a oni piszą, że do czasu jak nie ukończysz rejestracji, a jednak dość dużo zarobisz dla nich, to dają ci jakąś premię. Jednak myślę, że naprawdę musiałbyś duuuuuuużo zarobić, by dali ci jakieś grosze za to, że ich wsparłeś.
5. Teraz te opcje włączają prawie wszystkim, AdSense wcale nie musi za tym stać.


RE: Zasady działania AdSense - Pl00 - 05-10-2012 21:06

(05-10-2012 20:59 )JudiMakeFun Wrote:  1. Trzeba bodajże wypełniać po każdej wypłacie (nie mam jednak 100% pewności)
Nie da się jakoś tego ominąć, ponieważ mój opiekun pracuje w takiej pracy, że nie może wypełniać PITów kiedy sobie wymarzy :(

(05-10-2012 20:59 )JudiMakeFun Wrote:  4. W jakim sensie masz niedokończoną rejestrację?
Stworzyłem konto, ale nie podałem miejsca zamieszkania itd.

Inne pytanie to czy jest możliwość otrzymywania zapłaty tylko raz na rok, co oznaczałoby jeden PIT na rok?