Zagrajmy w...
Jak wypromować kanał yt - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Pomoc (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Thread: Jak wypromować kanał yt (/showthread.php?tid=1947)

Pages: 1 2 3


Jak wypromować kanał yt - kasztanooos - 09-10-2012 14:09

jak wypromować swój kanał youtube tak aby zachęcił widzów do subskrybowania ? Ja mam swój kanał na yt ale ma malutko subskrypcji co zrobić aby zachęcić ludzi do mojego kanału ? z góry dzięki


RE: Jak wypromować kanał yt - JudiMakeFun - 09-10-2012 14:36

Tak jest sposób by cię zasubowali! Nakręć film, w którym walisz się patelnią po głowie, a następnie wrzuć go do neta! Obiecuje, że 100 subów wleci natychmiast, oczywiście o ile wspomnisz o tym, że już za niedługo kolejny odcinek, w którym wbijasz sobie kilka gwoździ w czoło!


RE: Jak wypromować kanał yt - Wan1Mas - 09-10-2012 15:56

Konkurs na GiftCode do Minecrafta.


RE: Jak wypromować kanał yt - Elwood - 09-10-2012 16:13

Nagraj surwajwla z Madzią albo nakręć coś z Kwadratowej Masakry (serio, już 3 szitowe filmiki z tego serwera są na głównej)


RE: Jak wypromować kanał yt - Miwoli - 09-10-2012 18:53

Do masakry trzeba chyba mieć zaproszenie, Madzia może się nie zgodzić ;p. A jak wypromować kanał bez Majnkrawta ?


RE: Jak wypromować kanał yt - Elwood - 09-10-2012 20:49

Co tak właściwie rozumiesz przez ,,wypromowanie się''? Przekroczenie iluśtam subskrypcji?
Według mnie nie należy robić zbyt wiele w tej sprawie - wystarczy regularnie wrzucać materiały, komuś spodobają się Twoje filmy i zostanie na dłużej.


RE: Jak wypromować kanał yt - MakiMaki - 09-10-2012 22:12

Dobry kontent sam się wypromuje. Ew. bądź kolejnym minefaggerem.


RE: Jak wypromować kanał yt - kasztanooos - 10-10-2012 06:00

tak ogólnie to robie filmiki z minecrafta xd a głównie to różne maszyny / gry z redstona . Zacząłem jakieś 5 dni temu i chciałbym mieć może z 5 subów to by mi dawało zapał do pracy ... Na moim kanale wstawiłem już 3 filmiki z różnymi grami z redstona . Mam w planach nagrywanie czegoś jeszcze prócz samych maszyn i gier lecz brak widzów ...


RE: Jak wypromować kanał yt - JudiMakeFun - 10-10-2012 06:54

Oo.............. Dobraaaaa, idź się reklamować na kanałach z majnkrafta to dostaniesz widzów. Z twoim rozumowaniem wygląda to tak, mam 3 filmy, muszę mieć z 5 widzów, bo mi się odechce. Będę miał z 20 filmów muszę mieć z 200 widzów bo mi się odechce, będę miał 100 filmów, chce mieć 100k widzów i być tak fajny jak inne majnkrafty....

Potrzebna ci motywacja? Znajdź ją w sobie, a nie w cyferkach.


RE: Jak wypromować kanał yt - appareil - 10-10-2012 09:11

Quote:Potrzebna ci motywacja? Znajdź ją w sobie, a nie w cyferkach.
Złote słowa.