Zagrajmy w...
Youtube - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Pomoc (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Thread: Youtube (/showthread.php?tid=198)



Youtube - Hestus - 08-04-2011 18:35

Problem natury internetowej. Nie mogę dodawać filmików, gdyż wyskakuje mi błąd przy przesyłaniu. Nagle czas wydłuża się o jakieś 30% następnie wyskakuje obrazek błędu. Używam chrome'a i właśnie w owej przeglądarce to występuje.

Jeden z użytkowników podał mi program, free youtube uploader ale ten, informuje mnie, że wszystkie moje filmiki są uszkodzone i nie chce ich wysłać.

Sprawdziłem to, i spróbowałem dodać inny filmik widniejący już na profilu, i też ten sam komunikat.
Więc zrezygnowałem z programu.

Lecz nie mogę nadal dodawać kolejnych filmików, co jest irytujące, gdyż chrome z tymi błędami wyskakuje, a mam ponagrywane kolejne odcinki i nic zrobić nie mogę.

Jakieś sugestie


RE: Youtube - appareil - 09-04-2011 12:15

Spróbuj inną przeglądarką, pierwsza odpowiedź, która się nasuwa. Zwłaszcza, że Chrome…
W każdym razie — ten system jest nawet dość wygodny, bo crashe przeglądarki, zamknięcie nie tej karty czy przypadkiem całego okna nie są ci straszne. Ja tak robię, nie narzekam.


RE: Youtube - Revom23 - 09-04-2011 15:06

Ja przesyłam wszystko na Firefoksie i ładnie idzie. Może spróbuj właśnie przez niego. Przy okazji nie polecam IE9, chyba, że w końcu naprawią ją jak trzeba. (w sumie to wersja beta)


RE: Youtube - Kern3l - 12-04-2011 02:37

Chrome w losowych momentach wyświetla: "Ups... (...)". Firefox jakoś śmiga, jeśli tylko wysyłam < 3 filmy jednocześnie (w oddzielnych zakładkach). Korzystam wyłącznie z Javowej wersji przesyłarki (prawie każdy filmik zajmuje mi >2Gb).