Zagrajmy w...
Czy coś robię źle? - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Inne (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Forum: Kosz (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Thread: Czy coś robię źle? (/showthread.php?tid=2022)



Czy coś robię źle? - KacperitoPL - 22-10-2012 17:00

Siemanko!Nagrywam na YT,ale to nie o tym.Codzi mi o to,ze nie weim czy moje "zagrajmy w" jest przyjemne dla odbiorcy.Jeżeli ktoś by mógł,to niech oceni to.Z góry dziekuje ;)

Kanał : ciach

To NIE polecanie sie!!!


RE: Czy coś robię źle? - McTheLipen - 22-10-2012 17:22

Masz tylko minecrafta a na na yt jest go teraz pierdyliard i jeśli nie masz "sławnych" znajomych od minecrafta to się nie wybijesz, zacznij, nagrywać jeszcze może jakąś inną serię, jeśli chodzi o głos to nawet się przyjemnie Cię słucha.


RE: Czy coś robię źle? - KacperitoPL - 22-10-2012 17:42

Uwielbiam gre "League of Legends " Może być?


RE: Czy coś robię źle? - Elwood - 22-10-2012 17:46

LoLa też jest pełno na YouTube, nie mów, że o tym nie wiesz. Znajdź grę, która nie jest aż tak bardzo eksploatowana przez zagrajmerów, coś mniej znanego.


RE: Czy coś robię źle? - WinterWolf - 22-10-2012 22:53

Popieram przedmówców. Twoją jedyną serią jest Minecraft, a powinien być najwyżej poboczną i prowadzoną rzadko. Obecnie na tym się już nie wybijesz, chyba że masz jakieś koneksje z Madzią czy innym dużym graczem w MC. Nagrywaj z innych gier. Najlepiej takich, które lubisz i o których możesz coś ciekawego powiedzieć, coś w nich pokazać (doświadczenie mnie nauczyło, że kręcenie na ślepo z każdej nowej serii to głupi pomysł).


RE: Czy coś robię źle? - Dawidio - 23-10-2012 20:44

Zgadzam się z panem WinterWolf nagrywaj gry które lubisz a nie które wszyscy nagrywają. Lepiej być tym który się wyróżnia jeżeli tym który jest jak cała reszta...


RE: Czy coś robię źle? - Elwood - 23-10-2012 20:59

(23-10-2012 20:44 )Dawidio Wrote:  nagrywaj gry które lubisz

Akurat tym argumentem dość często posługują się osoby nagrywające MC czy inne znane gry; ,,bo ja nagrywam, bo lubię tą grę''.

I nawet jeżeli taka jest motywacja osoby nagrywającej, nie jest to właściwe podejście.


RE: Czy coś robię źle? - WinterWolf - 23-10-2012 21:23

@Elwood: Generalnie uważam, że osoba, która lubi daną grę będzie o niej ciekawiej opowiadać podczas grania. No i zwykle gry, które się lubi lepiej się zna, bo grało się kilka razy etc. Niestety MC jest niechlubnym wyjątkiem, bo co było do powiedzenia o tej grze zostało powiedziane dawno temu.