Zagrajmy w...
Początki kanału na YouTube i jego rozwijanie. - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Inne (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Forum: Kosz (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Thread: Początki kanału na YouTube i jego rozwijanie. (/showthread.php?tid=2032)



Początki kanału na YouTube i jego rozwijanie. - Seobjevo - 23-10-2012 15:22

A więc, mam konto na YT (już od dawna) ale niedawno zacząłem kręcić lets playe z gier horror. Powiedzcie mi, co mam zrobić, żeby zyskać popularność i jak ten kanał rozwinąć?
Link. [spoiler='Kanał YT']ciach[/spoiler]


RE: Początki kanału na YouTube i jego rozwijanie. - ogm - 23-10-2012 15:39

Bycie oryginalnym albo zachowywanie się jak debil to tak w skrócie.


RE: Początki kanału na YouTube i jego rozwijanie. - Seobjevo - 23-10-2012 15:46

(23-10-2012 15:39 )ogm Wrote:  Bycie oryginalnym albo zachowywanie się jak debil to tak w skrócie.
To znaczy, w jakim sense być oryginalnym?


RE: Początki kanału na YouTube i jego rozwijanie. - Elwood - 23-10-2012 15:48

Majnkraft, Amnesia, Slender. Tego na YT jest pełno.


RE: Początki kanału na YouTube i jego rozwijanie. - Seobjevo - 23-10-2012 16:06

m
(23-10-2012 15:48 )Elwood Wrote:  Majnkraft, Amnesia, Slender. Tego na YT jest pełno.
Minecrafta mam 2 odcinki, tego nie będę dalej nagrywał, chyba że zbuduję coś fajnego i będę chciałbym komuś to pokazać. Slendera też kręcić już (raczej) nie będę, bo tam jest strasznie mało akcji, a na Amnesię dopiero zaczynam kręcić, bo lubię to robić i sprawia mi to przyjemność. Ale no załóżmy, że chciałbym nagrywać z jakichś innych gier to ludzie by tego nie oglądali tak bardzo. A poza tym chcę nagrywać teraz przeważnie z Horrorów, ale żeby miały dobrą optymalizację (nie tak jak nowy slender) w Cry of Fear nie będę grać, bo to mi się wydaje mało straszne, SCP nuda. W takim wypadku "Najlepsza Gra Horror 2011 roku" to jedno z lepszych serii.


RE: Początki kanału na YouTube i jego rozwijanie. - Elwood - 23-10-2012 16:19

Tych bardziej znanych gier ludzie też nie będą u Ciebie oglądać, ,,bo po co, skoro X już to nakręcił i u niego mogę obejrzeć''. Znajdź jakąś ciekawą, nie tak bardzo znaną grę, o której mógłbyś wiele powiedzieć, bo robienia serii na ślepo nie radzę, szczególnie pierwszej. Chodzi po prostu o to, aby nagrać coś nowego, nikogo nie zainteresuje Slender u jakiegoś randoma. I widać mało się znasz na horrorach, że kojarzysz tylko najbardziej znane tytuły. W tym wypadku radziłbym Ci bardziej zaznajomić się z grami tego typu, skoro właśnie takie gry chcesz nagrywać.


RE: Początki kanału na YouTube i jego rozwijanie. - WinterWolf - 23-10-2012 19:11

Pozbądź się tych jazgotliwych wstępów na początku filmików. Ja wiem, że Gangnam Style jest teraz na topie, ale nie zaczynaj nim swoich filmików. Po pierwsze mogą Ci zdjąć te filmy z powodu roszczeń o prawa autorskie, po drugie jest to chyba najbardziej niedopasowany do Amnesii kawałek jaki słyszałam. Generalnie nie używaj w ogóle licencjonowanej muzyki w swoich materiałach. Muzyki poszukaj sobie na portalach z materiałami na licencjach Creative Commons.

Popraw dźwięk w swoich nagraniach. Gra Cię nieco zagłusza.

Kręcenie materiałów, które są obecnie obłożone przez "wielkich i znanych" (Rock, Rojo, Tivolt, Madzia etc.) nie przyniesie Ci niestety zwiększenia oglądalności. Ludzie mając do wyboru szaraczka, o którym nic nie wiedzą i kolesia z 100k subskrybcji wybiorą w znacznej większości tego drugiego. Bronić się możesz tworzeniem lepszej jakości materiałów i wybierać mniej znane gry lub takie, których nie kręci obecnie 50 zagrajmerów jednocześnie.


RE: Początki kanału na YouTube i jego rozwijanie. - Dawidio - 23-10-2012 19:17

Napisałeś "Powiedzcie mi, co mam zrobić, żeby zyskać popularność" i to jest twój błąd. Ty chcesz popularność, w dzisiejszych czasach ciężko jest zdobyć popularność. Nagrywaj filmy dla zabawy nie dla widzów i po pewnym czasie twój kanał zacznie się "rozwijać"


RE: Początki kanału na YouTube i jego rozwijanie. - appareil - 23-10-2012 19:29

Pięć osób i żadnego zgłoszenia, dziękuję.

W każdym razie - przypominam, że na forum nadal obowiązuje zakaz zakładania tego typu tematów, a minecraft jest instabanem.