Zagrajmy w...
Czy przeszkadza Wam przeklinanie i komentarz nie na temat - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Dyskusje (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Thread: Czy przeszkadza Wam przeklinanie i komentarz nie na temat (/showthread.php?tid=2037)



Czy przeszkadza Wam przeklinanie i komentarz nie na temat - Dawidio - 23-10-2012 20:12

1. Czy przeszkadzają Wam wulgarne słowa którymi raczy nas twórca "zagrajmy w"

2. Wolicie gdy twórca danego filmu z gry opowiada o fabule mechanice rozgrywki i o tym co aktualnie robi, czy wolicie gdy mówi o tym co np:ostatnio oglądał w TV, grach które niebawem wyjdą itp.

Chciałbym poznać wasze zdanie


RE: Czy przeszkadza Wam przeklinanie i komentarz nie na temat - kubn2 - 23-10-2012 20:21

1. To zależy, jezeli ciągle rzuca kur**** czy chu**** bez sensu to przeszkadza, ale jeżeli coś źle zrobi w jakiś głupi sposób zginie / zginie po raz kolejny i przeklnie to nie przeszkadza.

2. Jak bym chciał wiedzieć co oglądałeś ostatnio w TV to bym poszukał filmu do tego. Wolę gdy ktoś wypowiada się o fabule rozgrywce itp.


RE: Czy przeszkadza Wam przeklinanie i komentarz nie na temat - appareil - 23-10-2012 20:47

2. Komentarz z definicji musi być na temat. A zagrajmy z definicji jest nagrywaniem gry z komentarzem. Gadanie o tym, co oglądało się w TV przy grze to nie zagrajmy, a audiolog z grą w tle.


RE: Czy przeszkadza Wam przeklinanie i komentarz nie na temat - Elwood - 23-10-2012 20:51

1. Jak najbardziej mi to przeszkadza. Są gry, np. FPSy czy horrory, gdzie mógłbym to jeszcze wybaczyć, ale i to nie zawsze.
2. Jeżeli oglądam serię z danej gry, to właśnie o niej chciałbym coś usłyszeć. Oglądam tylko let's playe, gdzie autor zna dobrze grę i potrafi powiedzieć coś ciekawego na jej temat.


RE: Czy przeszkadza Wam przeklinanie i komentarz nie na temat - Dawidio - 23-10-2012 20:57

Teraz JA
1. Wiadomo przeklinanie je beeee. Ja na swoich filmach od czasu do czasu rzucę mięsem ale to w sytuacjach ekstremalnych gdy np: piąty raz popełniam ten sam błąd.

2. Z tym TV to dałem popis to oczywiście był przykład, nie że sam opowiadał o tym co wczoraj oglądałem hehe


RE: Czy przeszkadza Wam przeklinanie i komentarz nie na temat - degieb - 06-11-2012 20:20

Ooo wreszcie cię znalazłem! Nie ma to jak 1:40 z 44 odcinka Fallout 3:
Frapsie,bo jak ja ci zaraz kur... przypier... to ty kur... zmienisz rozmiar plików z 5 giga kur... na 5 mega...

Szczerze mi to nie przeszkadza.


RE: Czy przeszkadza Wam przeklinanie i komentarz nie na temat - Empirator - 07-11-2012 14:51

1. Mi to osobiście nie przeszkadza, chociaż też lepiej jest nie nadużywać przekleństw.
2. Osoba może opowiedzieć to co dzisiaj robił itp. ale lepiej żeby nie stanowiło to 1/2 filmu.