Zagrajmy w...
Nagranie okien mikro+dźwięk - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Pomoc (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Thread: Nagranie okien mikro+dźwięk (/showthread.php?tid=2070)



Nagranie okien mikro+dźwięk - OmonandTao - 29-10-2012 16:52

Witam, jeśli temat się powtarza to przepraszam, nie mogłem żadnego znaleźć, który mógłby mi pomóc. Przechodząc do rzeczy mam problem z nagraniem okna, którego FRAPS nie widzi. Oczywiście trochę poszperałem i dowiedziałem się o programach takich jak Hypercam etc. Ale dalej mam problem, ponieważ mam zamiar nagrać swój mikrofon, dźwięk z gry i znajomych ze skype. Jeśli wiecie to proszę podzielcie się ze mną tą wiedzą :) Z góry dziękuję.


RE: Nagranie okien mikro+dźwięk - john - 29-10-2012 18:27

we Frapsie w zakładce General masz opcje Monitor Aero desktop (DWM)
a głos możesz nagrać Free Sound Recorderem też z bindem F9 czy F10


RE: Nagranie okien mikro+dźwięk - FunFzeiN - 04-11-2012 03:20

zaznacz opcje łączenia ścieżki mikrofonu i dźwięku windowsa w jedną całość .
potem trzeba troszke podrasować dźwięk w audacity . w razie pytań pisz na skype :P
nodi889


RE: Nagranie okien mikro+dźwięk - LickWed - 05-12-2012 19:33

Dostanę złoty szpadel jeśli to odkopię?
Szukam i nie mogę znaleźć odpowiedzi na jedno pytanie
Czy da się jakoś nagrywać dźwięk z mikrofonu i Skypa za pomocą Audacity i dźwięk z gry za pomocą Frapsa? Nie chcę osobnego programu do nagrywania Skypa i bardzo podoba mi się Audacity, ale akurat nie potrafię nagrywać tym programem dźwięku ze Skypa i mikrofonu jednocześnie. Macie jakiś pomysł?


RE: Nagranie okien mikro+dźwięk - john - 05-12-2012 20:08

Nie wiem jak Frapsem nie nagrać Skype'a ale ja nagrywam na jednej ścieżce dźwięk z mikrofonu programem Free Sound Recorder + grę i Skype'a na drugiej ścieżce Frapsem.


RE: Nagranie okien mikro+dźwięk - gremlin - 05-12-2012 23:07

Dałoby radę z dwoma kartami dźwiękowymi. Tylko nie wyobrażam sobie jak podpiąć słuchawki, by to miało realne zastosowanie.