Zagrajmy w...
Zablokowany film - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Pomoc (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Thread: Zablokowany film (/showthread.php?tid=2098)

Pages: 1 2


Zablokowany film - kubn2 - 02-11-2012 21:03

Zrobiłem konkurs na kanale do wygrania był jeden klucz do wersji Alpha (oddałem swój klucz) jako tło posłużyły mi oficjalnie dostępne grafiki 0 totalne 0 własnych grafik z Alphy i wywalili mi filmik. Mam limit i ogólnie jestem w dupie. Co zrobić? Oczywiście roszczenie dosra*a EA.


RE: Zablokowany film - appareil - 02-11-2012 22:37

Cieszyć się, że cię nie pozwali.


RE: Zablokowany film - kubn2 - 02-11-2012 22:48

(02-11-2012 22:37 )apparatus Wrote:  Cieszyć się, że cię nie pozwali.

Człowieku wyjdź albo daj sobie % za spam tak jak mi. Nie naruszyłem żadnych praw autorskich, a wywalili mi filmik dziwne że na innych forach sie ze mna zgadzają tylko Ty jesteś inny.


RE: Zablokowany film - supermanPL - 02-11-2012 23:32

Napisz do supportu YT ewentualnie do supportu EA myślę, że to powinno pomóc.


RE: Zablokowany film - kubn2 - 02-11-2012 23:39

Zdaje mi się że robi to bot bo jeden youtuber na kanał wrzucił gameplay co jest zabronione, ale wrzucił też audiologa w którym opisuje swoje wrażenia z gry i o dziwo gameplay nadal stoi a audiolog z czarnym tłem został zablokowany.


RE: Zablokowany film - supermanPL - 02-11-2012 23:52

Trza przeprosić dogadać się pisz do EA nie wiem co to za gra ale :)


RE: Zablokowany film - kubn2 - 02-11-2012 23:54

(02-11-2012 23:52 )supermanPL Wrote:  Trza przeprosić dogadać się pisz do EA nie wiem co to za gra ale :)

Przeprosić? Że bot bez powodu wywalił mi filmik? Wklepali do niego jak coś się nazywa "crysis 3 alpha" to odrazu usuwaj filmik. I sobie egzystuje ten robot. Napisałem do YT że robot bez powodu wywalił mi film i czekam na odpowiedź.


RE: Zablokowany film - supermanPL - 02-11-2012 23:58

Ja uważam, że lepiej powiedzieć przepraszam niż się z tym pierniczyć ale :)


RE: Zablokowany film - kubn2 - 03-11-2012 00:00

Super teraz YT działa tylko na formularzach ma ktoś normalny e-mail na który można napisać i się nie bawić z formularzami bo nie ma formularza na błąd robota.


RE: Zablokowany film - WinterWolf - 03-11-2012 03:51

Jakie formularze masz do wyboru? Niestety maila nie mam żadnego, ale może któryś z formularzy uda się podpasować. Podejrzewam, że będą się obecnie czepiać o każdą graficzkę czy o jedno słowo związane z Crysisem 3 - EA cierpi na zaawansowaną paranoję od dawna.

Oczywiście roboty identyfikujące są nieomylne, więc nikt nie przewiduje, że ktokolwiek kiedykolwiek będzie się na nie skarżył (wybacz, że sarmazm wylał Ci się z monitora na biurko, ale działanie YT ostatnimi czasy doprowadza mnie do szewskiej pasji).