Zagrajmy w...
Nowy wygląd youtube, problem. - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Pomoc (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Thread: Nowy wygląd youtube, problem. (/showthread.php?tid=2104)

Pages: 1 2


Nowy wygląd youtube, problem. - Voodek - 04-11-2012 13:47

Dobry, od około dwóch tygodni samoistnie przestawił mi się wygląd youtube. Myślałem, że to wszystkim się tak zrobiło, ale dzisiaj podczas rozmowy z kumplem dowiedziałem się, że mu nie. :)
Mogę powiedzieć, że mam tak tylko gdy jestem zalogowany, a gdy się wyloguję mam stary wygląd.
Wie ktoś może co zrobić? Czyściłem ciasteczka, próbowałem chyba wszystkiego. ;c


RE: Nowy wygląd youtube, problem. - WinterWolf - 04-11-2012 13:54

YT losowo obdarowuje swoich użytkowników nowym wyglądem. Jedni mają nowy inni mają stary. Z tego co się orientuję nie ma sposobu na to, by wrócić do starego. Jedyne co można zrobić to ułatwić sobie życie w przyszłości i już teraz zgłaszać wszelkie zauważone błędy. Już część błędów znika powoli np. jest link bezpośredni do strony kanału, zniknął błąd w linku do strony z ostatnią aktywnością i generalnie jest lepiej niż na początku, gdy nowy wygląd spadł na "szczęśliwców".


RE: Nowy wygląd youtube, problem. - Rangy - 04-11-2012 13:59

(04-11-2012 13:54 )WinterWolf Wrote:  YT losowo obdarowuje swoich użytkowników nowym wyglądem. Jedni mają nowy inni mają stary. Z tego co się orientuję nie ma sposobu na to, by wrócić do starego. Jedyne co można zrobić to ułatwić sobie życie w przyszłości i już teraz zgłaszać wszelkie zauważone błędy. Już część błędów znika powoli np. jest link bezpośredni do strony kanału, zniknął błąd w linku do strony z ostatnią aktywnością i generalnie jest lepiej niż na początku, gdy nowy wygląd spadł na "szczęśliwców".

Już nie losowo - to zależy od przeglądarki oraz bodajże ciasteczek, czy coś w tym rodzaju. Aby włączyć sobie wygląd na stałe w Google Chrome, to tutaj jest instrukcja: http://www.omgchrome.com/how-to-new-youtube/

W Operze to jeszcze nie działa, bo sprawdzałem.


RE: Nowy wygląd youtube, problem. - Voodek - 04-11-2012 14:06

Aha, to dzięki. Przynajmniej wiem w czym rzecz, trochę bezsensu, ale co ja poradzę. ;)


RE: Nowy wygląd youtube, problem. - WinterWolf - 04-11-2012 14:12

To o czym piszesz to nie możliwość wyboru - w panelu YT nie ma nigdzie przełącznika "Wybierz wygląd" etc. Na tej samej przeglądarce, gdy przelogowuję się na nieużywany przeze mnie kanał mam stary wygląd (Cosmic panda czy jak to tam zwali). Moje rodzeństwo i mój facet również mają losowo jedni stary drudzy nowy wygląd. Obojętne z jakiej przeglądarki korzystają i czy czyszczą ciasteczka czy nie. U mnie na komputerze na obu przeglądarkach jakich używam (Firefox i Chrome) mam nowy wygląd.


RE: Nowy wygląd youtube, problem. - Rangy - 04-11-2012 15:05

Quote:To o czym piszesz to nie możliwość wyboru - w panelu YT nie ma nigdzie przełącznika "Wybierz wygląd" etc.

A musi być przycisk aby zmienić wygląd? Nowy wygląd da się uruchomić skryptem, a cofnąć bodajże czyszczeniem ciasteczek i tak dalej. Nowy wygląd wprowadzony skryptem prawdopodobnie da się usunąć czyszczeniem ciasteczek, a domyślnie wprowadzony bez użycia komendy, to raczej się nie da.

(04-11-2012 14:12 )WinterWolf Wrote:  Na tej samej przeglądarce, gdy przelogowuję się na nieużywany przeze mnie kanał mam stary wygląd (Cosmic panda czy jak to tam zwali).
Moje rodzeństwo i mój facet również mają losowo jedni stary drudzy nowy wygląd. Obojętne z jakiej przeglądarki korzystają i czy czyszczą ciasteczka czy nie. U mnie na komputerze na obu przeglądarkach jakich używam (Firefox i Chrome) mam nowy wygląd.

Widocznie nie przeczytałaś strony której podałem, ugh. Przytoczę Ci cytat:

Quote:Commenter Farran Lee left an alternative code to use should you find that not every page of YouTube displays in the ‘new style’:

document.cookie="VISITOR_INFO1_LIVE=jZNC3DCddAk; path=/; domain=.youtube.com";window.location.reload();



RE: Nowy wygląd youtube, problem. - WinterWolf - 04-11-2012 15:26

Nie powinnam była stosować skrótu myślowego -_-
To o czym piszesz to nie możliwość wyboru - w panelu YT nie ma nigdzie przełącznika "Wybierz wygląd" etc. - to tylko wymuszenie skryptem nowego wyglądu, nic więcej. I wcale niekoniecznie czyszczenie ciasteczek przywróci Ci stary wygląd jeśli na przykład YT zdecyduje, że od dziś będzie Ci się wyświetlał nowy.

YT decyduje, kto dostanie jaki wygląd. I zauważ, że Voodek napisał, że nowy wygląd ma gdy się loguje, a stary gdy jest wylogowany (a ciasteczka te same). To samo dzieje się u mnie na trzech komputerach na trzech różnych przeglądarkach. Tzn. że rodzaj wyglądu zależny jest od konta - przydzielają go poszczególnym kanałom, a nie wrzucili tego ogólnie na cały YT.

(04-11-2012 15:05 )Rangy Wrote:  
(04-11-2012 14:12 )WinterWolf Wrote:  Na tej samej przeglądarce, gdy przelogowuję się na nieużywany przeze mnie kanał mam stary wygląd (Cosmic panda czy jak to tam zwali).
Moje rodzeństwo i mój facet również mają losowo jedni stary drudzy nowy wygląd. Obojętne z jakiej przeglądarki korzystają i czy czyszczą ciasteczka czy nie. U mnie na komputerze na obu przeglądarkach jakich używam (Firefox i Chrome) mam nowy wygląd.

Widocznie nie przeczytałaś strony której podałem, ugh. Przytoczę Ci cytat:

Quote:Commenter Farran Lee left an alternative code to use should you find that not every page of YouTube displays in the ‘new style’:

document.cookie="VISITOR_INFO1_LIVE=jZNC3DCddAk; path=/; domain=.youtube.com";window.location.reload();
Iiii... Co ma piernik do wiatraka? Moja siostra ma stary wygląd wszędzie, na każdej stronie, mój brat ma wszędzie nowy wygląd. Bez względu na to jaką przeglądarkę używają, czy czyszczą ciasteczka czy nie i bez względu na używaną przeglądarkę/komputer. Siostrze na nowy wygląd się nie spieszy, zresztą nie wrzuca filmów, więc ten skrypt jest jej zbędny.


RE: Nowy wygląd youtube, problem. - Rangy - 04-11-2012 16:35

Nie będę ponownie rozdrabniał cytatów, a więc przejdę do meritum wracając do pierwotnego postu.

Quote:To o czym piszesz to nie możliwość wyboru - w panelu YT nie ma nigdzie przełącznika "Wybierz wygląd" etc. Na tej samej przeglądarce, gdy przelogowuję się na nieużywany przeze mnie kanał mam stary wygląd (Cosmic panda czy jak to tam zwali). Moje rodzeństwo i mój facet również mają losowo jedni stary drudzy nowy wygląd. Obojętne z jakiej przeglądarki korzystają i czy czyszczą ciasteczka czy nie. U mnie na komputerze na obu przeglądarkach jakich używam (Firefox i Chrome) mam nowy wygląd.

Jest możliwość wyboru, jeżeli się wprowadzi nowy wygląd skryptem (później trzeba wyczyścić zawartość przeglądarki aby wrócić do starego). Możliwe jest, że istnieje system który pozwala użytkownikom losowym testować przez jakiś czas wygląd, ale też jest możliwość jak wyżej wspomniałem - włączyć wygląd na stałe (i można go wyłączyć kiedy się chce). Ten kto dostał wygląd do testowania nie ma możliwości wyłączenia go.

Chyba się trochę pogubiłem wyżej w swoich postach, a niektóre odpowiedzi na cytat to czysta ciekawostka.

//edit: Tu jeszcze dodatek do Twojego nowego postu: drugi skrypt się wprowadza w chwili, gdy jesteśmy na starej podstronie.


RE: Nowy wygląd youtube, problem. - WinterWolf - 04-11-2012 16:59

Oba skrypty wymuszają nowy wygląd. Drugi jest po prostu na wypadek gdyby pierwszy powodował błędy (tzn. nie wszystkie podstrony YT będą się wyświetlać w nowym stylu - wtedy stosujesz drugi). Więc przyznaję, zwyczajnie nie rozumiem o co Ci chodzi.

Jak komuś bardzo zależy na nowym wyglądzie wymusi go sobie skryptem jeśli jest niecierpliwy. Jak ktoś ma nowy wygląd, a chce mieć stary to ma pecha.


RE: Nowy wygląd youtube, problem. - FunFzeiN - 04-11-2012 17:37

ja nie zarzekam już na nowy wygląd ale trzeba przyznać że usunięcie banerów partnera to lekka przesada :/