Zagrajmy w...
Wypłaty - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Pomoc (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Thread: Wypłaty (/showthread.php?tid=2117)



Wypłaty - Rostanga - 06-11-2012 22:35

Witam
Dręczy mnie od pewnego czasu pewna myśl. Mianowicie, jak przebiega cały proces zarabiania i wypłaty ?

1. Wysyłam filmik z funkcją generowania przychodu
2. Film zarabia i jest wszystko w porządku,3
3. Po uzbieraniu kwoty następuje wypłata
4. Koło się zatacza ?

Zadnych kwitów, potwierdzen nie musze wysyłac.

Chodzi mi o bezposrednie polaczenie z AdSense.

Dziekuje i pozdrawiam :)

@EDIT

Jeszcze jedne pytanie
Dajmy na to, że jestem niepełnoletni, mam konto bankowe. Podczas rejestracji konta youtube mogę podać prawdziwe dane z wyjątkiem daty urodzenia ? Tak samo z AdSense. Nie będą tego weryfikować ?

Pozdrawiam


RE: Wypłaty - FunFzeiN - 06-11-2012 22:41

podatek musisz odprowadzić :/


RE: Wypłaty - Rostanga - 06-11-2012 22:43

Tzn. potrącane jest mi bezpośrednio z zarobków ? Przyznam, że perspektywa wypełniania kwitów mnie odrzuca...


RE: Wypłaty - JudiMakeFun - 06-11-2012 22:44

A podatek to co? :P Jak się nie mylę, to jest tak, że np. jak dostałbyś wypłatę dajmy dla przykładu 1000 euro, to 20% jest ci odbierane, a potem, od tego 80%, czyli w tym przypadku 800 euro musisz zapłacić podatek 18%, w ten sposób, że pójdziesz do urzędu skarbowego i wytłumaczysz im, że jest to coś w stylu umowy na zlecenie. Nie jestem dokładnie pewien tego, bowiem jeszcze nie wypłacałem swojej kasy, ale dość dużo czytałem na ten temat i wychodzi, że niestety to co pisze, że zarobiłeś będzie zdecydowanie uszczuplone zanim trafi ci do portfela.

Jeśli natomiast chodzi o to, że jesteś niepełnoletni itp, to się nie wypowiadam, bowiem nie wiem jak to wtedy wygląda


RE: Wypłaty - Rostanga - 06-11-2012 22:49

Uszczuplenie kwoty jest dla mnie oczywiste. Chodzi mi raczej o sposób w jaki jest to wszystko zorganizowanie. Mógłby sie wypowiedzieć ktoś doświadczony np. CTSG, czy skkf ?

Pozdrawiam


RE: Wypłaty - Rostanga - 07-11-2012 17:58

Odświeżam. Zalezy mi na odpowiedzi. Proszę...


RE: Wypłaty - JudiMakeFun - 07-11-2012 18:37

Nie odświeżaj tematów, jest to bowiem zabronione na tym forum. Dodatkowo odpowiedź została ci już w pewnym sensie wyjaśniona, ale tobie zależy, by ktoś znany odpowiedział... Poszukasz chwile na googlach i dostaniesz odpowiedź prawie identyczną do tej co ja podałem. Każdy musi się bawić z PITami, nie ma tak, że jesteś niepełnoletni i ci się nie chce, więc nie musisz....


RE: Wypłaty - skkf - 07-11-2012 19:08

http://www.adsense.miniserwis.pl/
/temat