Zagrajmy w...
Które gry już się przejadły? - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Dyskusje (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Thread: Które gry już się przejadły? (/showthread.php?tid=2126)

Pages: 1 2 3


Które gry już się przejadły? - Tylak21 - 08-11-2012 22:24

Tak sobie ostatnio myślałem nad sytuacją z majnkraftem. Według mnie to majnkraft przejadł się już dawno.
Dużo osób robiło też zagrajmy z Ib, bo robili to popularni zagrajmerzy. Zarówno ci z Polski, jak i ci z zagranicy.
Teraz jest dużo LoLa. A według was, jaka gra się przejadła? A może z której gry będzie tyle materiałów, że wszędzie będzie tego za dużo?


RE: Które gry już się przejadły? - JudiMakeFun - 09-11-2012 08:11

No oczywiscie oprocz MC, to mysle ze oczywiscie Slender oraz CoD MW3. Z tych serii ostatnimi czasy widzialem najwiecej zagrajmy i to niestety w wiekszosci bardzo slabych


RE: Które gry już się przejadły? - Elwood - 09-11-2012 15:13

Battlefield, SCP, różne wersje Slendera, Happy Wheels.


RE: Które gry już się przejadły? - Tylak21 - 09-11-2012 16:06

A ciekawi mnie jeszcze jedna rzecz. Przecież wcześniej też byli zagrajmerzy, prawda? Więc może wtedy też były gry, które były dobre, ale jak się je widziało na youtubie to wymiotować się chciało?


RE: Które gry już się przejadły? - Vittorio - 09-11-2012 17:01

Osobiście mi się zdecydowanie przejadło GTA sa


RE: Które gry już się przejadły? - Interhex - 09-11-2012 18:02

Oglądanie Bordelands i wszystkie AC , za dużo jest tego.


RE: Które gry już się przejadły? - BARKQ - 09-11-2012 21:48

Wszyscy zagrajmerzy (No, prawie wszyscy) chcą robić filmiki z najnowszych tytułów, żeby ludzie to oglądali. Wiadomo, że ktoś prędzej obejrzy filmik z AC3 niż filmik z chociażby Far Cry'a :)


RE: Które gry już się przejadły? - Tylak21 - 09-11-2012 22:12

No obejrzy, ale obejrzy to u 5+ innych zagrajmerów i mu to się znudzi. To jest trochę bez sensu.


RE: Które gry już się przejadły? - Empirator - 10-11-2012 08:42

Mi się przejadła moda na Wormsy oraz GTA:SA. Ale wiadomo że jak zostaną wydane takie gry jak np. nowe CoD, nowy BF, GTA:5 to będzie na pewno nie gorsza anarchia niż z "minicroftem".


RE: Które gry już się przejadły? - JudiMakeFun - 10-11-2012 11:23

@up Wormsy? Toż tego prawie w ogólne na polskim YT nie widać, więc jak mogło się to przejeść? :|