Zagrajmy w...
Avermedia Live Gamer HD customowy soft - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Pomoc (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Thread: Avermedia Live Gamer HD customowy soft (/showthread.php?tid=2144)



Avermedia Live Gamer HD customowy soft - Sou - 11-11-2012 23:01

Ma ktoś jakieś info na temat customowego softu do tej karty? Tylko taki żeby był dobry i potrafił nagrać kilka urządzeń audio na raz w osobnych ściezkach :D Vdub chyba nie ma takiej opcji :/


RE: Avermedia Live Gamer HD customowy soft - appareil - 11-11-2012 23:44

Hm. Audition nie ma problemu z multitrackiem. Możesz sobie zsynchronizować z nagraniem z vduba później.


RE: Avermedia Live Gamer HD customowy soft - Sou - 13-11-2012 07:21

Po głębszym namyśle stwierdziłem, że nie ma to sensu bo nie wykorzystam sprzętowego kodeka i komp zostanie obciążony niewiele mniej niż bez karty ;)

Tak swoją drogą to jak dla mnie poziom działania tego cuda to taka wersja alpha... Najgorzej jest z audio. Kompletny desynch wszystkiego co się da:D Jakość mikrofonu nie akceptowalna. Audio Out daje taki dzwięk zrąbany, że albo ktoś ogarnie dwie karty dzwiękowe w systemie itd itp albo tylko hdmi mu zostaje...

No do streamowania xsplitem nie mam zastrzeżeń (czasem się tylko wiesza i trzeba refresh dać). Streamowanie z samej karty bardzo niskiej jakości w porównaniu do tego samego bitrate w xsplicie/live media encoderze itp).

Jak ogarnę nagrywanie na dysk to będzie spoko, ale z rocznym doświadczeniem w tych sprawach i prawie 20 letnim w komputerach jest ciężko ;/


RE: Avermedia Live Gamer HD customowy soft - skkf - 14-11-2012 09:26

Tak z ciekawości, co cię zachęciło do kupna szajsu jakim jest avermedia?
Bo jeśli jej "popularność" na polskim youtube, czyt. nagraj unboxing, to damy ci ją za friko, to gratuluję. Za tę cenę mógłbyś mieć lepszy sprzęt przeznaczony do tego celu.


RE: Avermedia Live Gamer HD customowy soft - Sou - 14-11-2012 17:47

(14-11-2012 09:26 )skkf Wrote:  Tak z ciekawości, co cię zachęciło do kupna szajsu jakim jest avermedia?
Bo jeśli jej "popularność" na polskim youtube, czyt. nagraj unboxing, to damy ci ją za friko, to gratuluję. Za tę cenę mógłbyś mieć lepszy sprzęt przeznaczony do tego celu.

Hmmm, jak szukałem kart do przechwytywania to jakoś ta najlepiej wypadała. Jeśli jest coś co naprawdę działa to podlinkuj, a ja tą puszczę na allegro i kupię inną;p

BTW, żadnej recenzji polskiej nie znalazłem tej karty. Jakieś unboxingi biedne z których nic nie wynika. Na zagranicznym YT też bez recenzji.


RE: Avermedia Live Gamer HD customowy soft - skkf - 14-11-2012 20:46

@up: takich kart dużo nie ma, ale avermedia robi produkty raczej kiepskiej jakości.
Sam z tego typu urządzeń nie korzystam, bo raczej nie mam potrzeby, ale sporo znajomych youtuberów ma odmienne doświadczenia i na ten moment, jak robiłem różne porównania jakości, to chyba prowadzi Hauppauge HD PVR 2, ale głowy nie dam, bo tak jak mówię, sam tego nie używam i w dużej mierze opieram się na opinii znajomych.


RE: Avermedia Live Gamer HD customowy soft - Sou - 14-11-2012 22:30

Urządzenie o którym piszesz nie współpracuje z xsplitem (nie wiem czemu). Podobno trzeba normalnie screen region albo game source dać z załączonego softu żeby streamować. Czyli trzeba mieć dwa monitory i takie streamowanie obciąża kompa jak... normalne streamowanie (a nie o to chodzi).

Live Gamer HD na pewno nadaje się do streamowania. Z nagrywaniem gorzej chociaż to rozpracuje jak tylko wykryje skąd mi się artefakty biorą w grach :D