Zagrajmy w...
Co myślicie o nabijaniu like - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Dyskusje (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Thread: Co myślicie o nabijaniu like (/showthread.php?tid=2147)



Co myślicie o nabijaniu like - chemiaterm - 13-11-2012 13:38

Chodzi mi dokladnie o ten temat. Co o czyms takim myslicie?

Skoro ktos daje komus lapke w dol, to to nam to naprawi.. Oraz dzieki temu nasze filmy beda latwiej wyszukiwane wyszukiwarce..


RE: Co myślicie o nabijaniu like - JudiMakeFun - 13-11-2012 14:18

Po pierwsze: odsyłacz do innego forum, to chyba reklama innego forum :|

Po drugie: po przeczytaniu kilku linijek uznałem, że nie czytam dalej. Co to ma być? Daje like, suba i dostaje za to punkty... Toż to nie tesco i jakieś bony zakupowe...

Dodatkowo teraz zobaczyłem końcówkę: "W 3 dni użytkowania serwisu zdobyłem około 3000 pkt (w minute na lajkowaniu/subskrybowaniu zdobywam 100 pkt). Dało mi to ponad 300 like, które porozdzielałem, dzięki czemu na każdym swoim filmie mam o 20-30 like więcej niż normalnie. Dzięki temu hejterom nie chce się już dislajkować moich filmów, przez co mam fajny zielony pasek ocen. Również moje wyświetlenia idą w górę. Przez to, że filmik ma lepszą ocene jest łatwiej odnajdywany w śmietniku youtube. Nie używam tego do darmowych, pustych subów, bo to idiotyzm. Używaj programu tylko, by wybić się z podziemia youtube. Poźniej już wszystko samo przyjdzie."

Yhym, nie wybijamy się na martwych subach, wybijamy się na... matrwych likach :|


RE: Co myślicie o nabijaniu like - Sou - 13-11-2012 14:19

Trochę średnio bo like'owanie powinno wynikać z tego czy film się komuś podoba czy nie ;) Samo zwiększanie ruchu to taki darmowy AdWords. Jeden kręci dobre filmy i nikt go nie ogląda, a inny kręci... dobre filmy i reklamuje się w AdWords co daje mu wielokrotnie szybszy wzrost:D


RE: Co myślicie o nabijaniu like - chemiaterm - 13-11-2012 14:31

To jest darmowy adwords. Ot co.


RE: Co myślicie o nabijaniu like - JudiMakeFun - 13-11-2012 14:39

Tak w ogóle, to co ci zależy na reklamowaniu tego, że zakładasz konta na forach i tworzysz te tematy :|


RE: Co myślicie o nabijaniu like - appareil - 13-11-2012 14:43

To chyba można youtubowi zgłaszać, btw.


RE: Co myślicie o nabijaniu like - Sou - 13-11-2012 14:57

(13-11-2012 14:31 )chemiaterm Wrote:  To jest darmowy adwords. Ot co.

No nie do końca bo AdWords motywuje do wejścia na film a to do like'owania filmów których się nawet nie ogląda jak rozumiem ;)


Co do postów na forum to to pewnie jest link z referalem ;p


RE: Co myślicie o nabijaniu like - Vittorio - 26-11-2012 20:07

Moim zdaniem lajki motywują do dalszej pracy , nie ma w tym nic złego ;)


RE: Co myślicie o nabijaniu like - Greston - 26-11-2012 21:34

Kolego z minecrafta, przeczytaj pierwszy post, a nie tylko nazwę tematu. Co do samego wątku, po prostu oszustwo i okłamywanie samego siebie. Jedynym argumentem może być fakt, że filmy kogoś nowego nie pojawiają się w wyszukiwarce, ale może przydałoby mu się zastanowić nad tym co kręci i w jaki sposób. Takie pokazywanie na siłę np. kolejnej serii o Minecraft, Buterfield, Slenderach mija się z celem.


RE: Co myślicie o nabijaniu like - MC_SOAD - 02-12-2012 21:33

[spoiler]


ogladajcie i dajcie suba plis....[/spoiler]