Zagrajmy w...
Program - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Pomoc (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Thread: Program (/showthread.php?tid=2198)



Program - Bozia - 27-11-2012 16:51

Podacie mi program lub jak to zrobić żeby kamerka była nagrana razem z filmem wideo tak jak np. ma ROJO czy Rock


RE: Program - WinterWolf - 27-11-2012 17:32

Musisz jednocześnie włączyć nagrywanie z kamerki i nagrywanie gry (jeśli używasz kamerki internetowej to kamerkę nagrasz oprogramowaniem dostarczonym z kamerką, jeśli zwykłej kamery cyfrowej to nagranie z kamery po prostu zrzucasz na kompa). Potem używasz programu, który umożliwia Ci wstawienie 2 ścieżek wideo (Corel Video Studio, Sony Vegas etc.) i w nim wklejasz obie ścieżki wideo. Zmniejszasz obraz z kamerki i umieszczasz gdzie Ci się podoba, synchronizujesz dźwięk komentarza nagranego np. w Audacity z komentarzem który wychwyciła kamerka, synchronizujesz z rozgrywką, pozbywasz się dźwięku z kamerki (podejrzewam, że jakość głosu nagranego kamerką będzie słabsza niż jakość dźwięku nagranego mikrofonem) i gotowe.

Choć w sumie nie wiem po co Ci to. Mnie np. gęby Rocka i Roja denerwują w ich nagraniach, dlatego przestałam ich subskrybować parę miesięcy temu. Udawane, wyolbrzymione emocje obu panów także mnie mało interesują.


RE: Program - Bozia - 27-11-2012 17:37

Wielkie dzięki : )

W sumie też rzadko patrze na ich twarze a bardziej na grę.
Ale myślę że jednak w niektórych grach fajnie jest coś takiego zobaczyć : )


RE: Program - appareil - 27-11-2012 18:51

Nie, nie jest. Staraj się pisać poprawnie, przy okazji. Pilnujemy tu tego.


RE: Program - Bozia - 27-11-2012 19:23

A co źle napisałem ?