Zagrajmy w...
Początki Zagrajmy - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Pomoc (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Thread: Początki Zagrajmy (/showthread.php?tid=2210)

Pages: 1 2 3 4


Początki Zagrajmy - Bozia - 01-12-2012 14:36

Wybaczcie że tak dużo postów zakładam mam nadzieje że nie spamuje te forum : )

Mam znowu 2 pytania.

Czy myślicie że dobrym pomysłem jest nagrywanie duo zagrajmy ?
Razem z kolegą od jakiegoś czasu nagrywamy razem na jednym kanale.Że dużo jest wspólnych zagrajmy ale i on ma swoje i ja.Zwiększa to naszą mobilność jakby w wrzucanych filmach.Jest już coś takiego na YT ?

I drugie pytanie czy na tych seriach dość szybko się wybije i czy one na ten czas są ok ?
-Fifa 13
-Happy Wheels
-Condemned Criminal Origins
-League of Legends
-MineCraft
Nagrywałem też Serious Sam 2 miałem z 8 odcinków ale wstrzymałem narazie bo nie wiem czy ktoś się tym zainteresuje.
Tworzę również poradniki.

Jak myślicie ? : )


RE: Początki Zagrajmy - JudiMakeFun - 01-12-2012 14:44

Odpowiedź na:
a) pierwsze pytanie
b) drugie pytanie

a) nagrywaj jak chcesz, jeśli wasze rozmowy w tle będą interesujące, to może ktoś to obejrzy
b) widzę, że jesteś tak komercyjny, że aż wstyd czytać to co piszesz. Jeśli jednak chcesz otrzymać odpowiedź: tak, kręć to czego jest multum na yt, będziesz kolejnym randomowym człowieczkiem kręcącym coś, czego nikt już nie chce oglądać, bo widział to już ze 100 razy


RE: Początki Zagrajmy - Bozia - 01-12-2012 14:49

W takim razie co mam nagrać ?
Wszystko jest już na YT
A poza tym narazie nie mam zbyt dobry sprzęt żeby wziasc sie za lepsze gierki


RE: Początki Zagrajmy - Elwood - 01-12-2012 15:03

Quote:Wszystko jest już na YT

Niekoniecznie. Wystarczy bardziej zagłębić się w temat. W dodatku to nie usprawiedliwia nagrywania najbardziej znanych gier.

A dwie osoby na jednym kanale? Czemu nie?


RE: Początki Zagrajmy - Bozia - 01-12-2012 15:11

No nie ma wszystkiego na YT.
Ale jak bym chciał nagrywać grę Deus Ex,DragonsraD,Big Mutha Truckers czy inne nieznane.
To kto to obejrzy ?
10 ludzi przypadkowych ?
Ciężko teraz nagrywać nieznane gry żeby się wybić.Myślę że na początku można nagrywać bardzo popularne a gdy ma się już widzów to można nagrywać co się chce.


RE: Początki Zagrajmy - Elwood - 01-12-2012 15:22

Pewnie, jeżeli zależy Ci na jak największej ilości supkuff, to czemu miałbyś nie używać znanej gry do wywindowania się, hyh.


RE: Początki Zagrajmy - Bozia - 01-12-2012 15:26

Nie chodzi mi o to ;/
Chcę żeby były efekty mojej pracy nie lubie patrzeć jak mój film powiedzmy z SS2 ma 15 wyświetleń a filmik z moim kolegą jak gramy w fife ma 100 ; /

Nie wiem co w końcu robić jeśli macie jakąś dobrą grę która nie wymaga dużo od PC to podajcie : )


RE: Początki Zagrajmy - JudiMakeFun - 01-12-2012 15:45

Tak, tak, wmawiaj sobie to. Po prostu należysz do tych osób, które liczą, że kiedyś na tym zarobią, a dodatkowo będzie im rósł ich e-penis, bo więcej osób obejrzy film i napisze komenta typu "jesteś super, wow!". Z tym myśleniem NIGDY nic nie osiągniesz. Jak masz zamiar ciągnąć ten temat pytając się o to, co nagrać, bo chcesz być znany, to nie licz, że ktokolwiek coś ci odpowie. Lepiej więc daj sobie spokój i zajmij się czymś ciekawszym, co też może przynieść ci zysk, np. idź do pracy.


RE: Początki Zagrajmy - Bozia - 01-12-2012 15:54

Nie rozumiem cię.
Proszę o tytuł gry która jest fajna nie wymaga dużo od komputera i nie ma jej dużo na YT.Ja takiej nie znam ;/
A ty mi piszesz o jakiś penisach o tym że kasa mi w głowie.

Nie wiem co chcesz mi przekazać ale chce poprostu widzieć efekty mojej pracy.


RE: Początki Zagrajmy - Elwood - 01-12-2012 16:12

Wrzucaj filmy, bądź cierpliwy. That's it.