Zagrajmy w...
Negatyw zamknął konto - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Inne (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Forum: Kosz (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Thread: Negatyw zamknął konto (/showthread.php?tid=2275)



Negatyw zamknął konto - ChiniexGame - 09-12-2012 19:53

Maciek i Negatyw lubiłem was.Do Negatywa straciłem zaufanie od akcji z Bunny,później poznałem akcje z dzięciołem a teraz złodziej.Co jeszcze jesteś mordercą.Po Negatywie się
tego spodziewałem ale ty maciek co ci się stało dlaczego nic na tym nie zyskałeś tylko wpakowałeś się w takie gówno jakiego jeszcze niebyło. Dlaczego tylko na polskim yt takie coś jest dlaczego amerykanie się lubią szanują kochają swoich widzów (pewdiepie,CapitanSpraklez,Yogcast itd.) I wiecie co mimo że nie jestem poszkodowany bo nie ufam nieznanym plikom z internetu to ja mimo to mam troche oleju.Ale żeby małe dzieci które dostały na urodziny 30 zł od mamy i od taty z 30zł od babci 40 zł od wujków i cioć kupiły minecrafta a ich idole ich okradli.Oglądałem audiologa bunny i ma racje ja na jej miejscu też bym się bał.Ale dobra damy szanse złodziejom jeśli wydacie twórców moda powiecie po co to było to nie składamy zarzutów na policje a jeśli zignorujecie to
to idziemy na policje.A wiecie że za kradziesz powyżej 250 zł można iść do więzienia.I jeszcze jedna rzecz usuńcie konta na yt,facebook,twitch itd.Macie zniknąć z publicznych portali.I to tyle żegnam


RE: Negatyw zamknął konto - ogm - 09-12-2012 20:21

Lulz myślałem, że temat zamknięty.
Skoro można cuś dodać to powiem, że cała afera mnie ominęła co jest w sumie normalne. Jednak o negatywie słyszałem, a raczej jego kanał widziałem już przed akcją z Kamilem S. Od początku pan N. wydawał mi się podejrzany (nie wiem czemu). Poza tym dla mnie wszystko osoby, które zaczęły wybijać się na Minkrafcie długo po CTSG są warte tyle co nic.
Dziękuję za uwagę.


RE: Negatyw zamknął konto - Spliter131 - 09-12-2012 21:00

ciach


RE: Negatyw zamknął konto - Elwood - 09-12-2012 21:10

Quote: osób, które straciły rzeczy

Sformułuj to jakoś dokładniej. Chyba, że mówisz o itemach w majnkrafcie.

Że tak spytam, po co właściwie powstał Wasz projekt? Macie jakieś konkretne zamiary?I czemu ,,Mafia''?