Zagrajmy w...
Techniczny problem który przeszedł z nowym YouTubem - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Pomoc (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Thread: Techniczny problem który przeszedł z nowym YouTubem (/showthread.php?tid=2285)



Techniczny problem który przeszedł z nowym YouTubem - HIBIXxSON - 10-12-2012 18:46

Od chwili kiedy wszedł nowy wygląd serwisu YouTube mam problem z wznowieniem przesyłanego wcześniej filmu.Teraz mam pytanie do was.Czy też macie ten sam problem lub czy wiecie jak go naprawić?
A i używam Google Chrome


RE: Techniczny problem który przeszedł z nowym YouTubem - LamaTiVi - 10-12-2012 18:55

Trzeba wykazać chyba sporą cierpliwość! Ale działa to raczej bez zarzutu.


RE: Techniczny problem który przeszedł z nowym YouTubem - HIBIXxSON - 10-12-2012 19:19

(10-12-2012 18:55 )LamaTiVi Wrote:  Trzeba wykazać chyba sporą cierpliwość! Ale działa to raczej bez zarzutu.

Czyli wnioskując działa ta funkcja tylko że trzeba poczekać.Ale już 20 minut się wyświetla "Rozpoczynanie przesyłania...'' i nic.


RE: Techniczny problem który przeszedł z nowym YouTubem - WinterWolf - 12-12-2012 18:01

U mnie też ten problem występuje. Co ciekawe właśnie w Google Chrome. Nie byłam w stanie przez tę przeglądarkę wznowić. Wobec powyższego skasowałam z zakładki Przesłane ten tylko częściowo wysłany film i zaczęłam wysyłanie od nowa w Firefoksie. To tylko metoda na to by film w ogóle się wysłał, ale nie jest to jeszcze rozwiązanie problemu. Jeśli ktoś wie z czym to może być związane, to też chętnie się dowiem o co biega.


RE: Techniczny problem który przeszedł z nowym YouTubem - HIBIXxSON - 13-12-2012 02:23

Już usterka została naprawiona.Od dziś można wznawiać wysyłanie filmu bez jakiegokolwiek problemu.