Zagrajmy w...
Negatyw zamknął konto - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Inne (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Forum: Kosz (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Thread: Negatyw zamknął konto (/showthread.php?tid=2288)



Negatyw zamknął konto - KitleesS - 06-12-2012 20:55

No to po co takie coś było tak "sławnym" ludziom jak Negatyw..Po co tyle zachodu ? I na dodatek nic z tego nie dostaliście ?


RE: Negatyw zamknął konto - 81Mistrzu18 - 06-12-2012 21:06

Może i jestem małym nic nie znaczącym youtuberem ale ta akcja która odwaliliście jest po prostu chamska..."My nie mieliśmy żadnych korzyści z tego , wiedzieliśmy co tam było ale nie mieliśmy korzyści" więc co jesteście takimi frajerami że okradaliście waszych widzów dla funu ? gdzie większość to dzieciaki , proszące ciężko pracujących rodziców o kupno premium (nie wiem ile to kosztuje koło 100 zł ?) ile osób miało do was zaufanie : ] Nie wiem kto nad wami stoi ale sądzę że albo się boicie , albo jesteście tacy koleżeńścy że bronicie jakiegoś kolegi . Nie wiem czy macie po 18 lat , ale chciałbym żebyście dostali zawiasy , bo to nic innego jak kradzież i nie nie jest to kradzież batonika , powyżej 250 zł to już jest przestępstwo . Polecam kanał pana marka - szeryfa internetu który walczy z bydłem którego okrada jego sklep . W swoim ostatnim materiale był z siebie dumny gdy dostał list że jednemu z tych bydlaków został wytoczony proces , a czym wy się różnicie ? Tym że okradliście ludzi na większą sumę . Nie obchodzi mnie czy coś tam zmienialiście czy nie , to działa na takiej samej zasadzie jak w sklepie , idziesz do sklepu kradniesz rzeczy warte parę tysięcy złotych i po paru dniach przynosisz nienaruszone , co wy sobie myśleliście ? Hejterzy mówią na ludzi którzy wrzucają minecrafta "Minecraftowe śmiecie" ja nie jestem zwolennikiem takiej tezy bo co kto lubi , ale po tym co odwalaliście Popieram każdą osobę która kierowała te słowa do was... I co kiedy wrócicie na youtube z jakimiś Vlogami , Alogami jak to was nienawidzą ? Na litość weźmiecie a dzieciaki że głupie , dadzą sie nabrać , suby może i zdobędziecie ale prawdziwego widza już nie .


RE: Negatyw zamknął konto - KitleesS - 06-12-2012 21:24

Dobra raczej już nikt wiarygodny się już tu nie wypowie więc chyba temat zaczyna się zamykać... :/


RE: Negatyw zamknął konto - fszeker - 10-12-2012 18:35

@up Większość widziała już wątek Negatyw - Daniel czy tam Dawid więc nie ma co przeklejać jego treści... D:


RE: Negatyw zamknął konto - Rapiz - 10-12-2012 19:04

eeee Czego się przyjebaliście do tego Negatywa, wyciągnijcie brudy także Maćkowi.... Chyba on też jest w to zamieszany...