Zagrajmy w...
RobinSkateboard - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Inne (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Forum: Kosz (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Thread: RobinSkateboard (/showthread.php?tid=23)



RobinSkateboard - RobinSkateboard - 06-11-2010 11:44

Hey Cwaniaczki! :D

Z tej strony RobinSkateboard! Chciałem zaprosić was na mój kanał Youtube.

Jest to reaktywacja mojego kanału Robinskateboard (Po prostu dodałem jedno R) na którym już zacząłem nagrywać w ładnej jakości,z moim jakże niesamowitym komentarzem Gothica (Ta skromność! :D) Oczywiście jest to tylko 1 seria,niedługo rozpocznę nagrywanie różnych innych serii :)

Jeśli szukasz kogoś kto gra z pasją,okazuje emocje i dość często żartuje z różnych sytuacji w grze zapraszam na mój kanał! ;)

http://www.youtube.com/user/RRobinskateboard

Pozdrowionka! Hyc! :D


RE: RobinSkateboard - Deso - 27-11-2010 22:00

Jeśli sobie dobrze przypominam. Kilka twoich zagrajmy z Gothica 2 widziałem. Ogólnie dobra robota. Szkoda tylko że większość zgrajmerów robi z czystego Gothica. Bo można by o modyfikacje się pokusić np. Velaya ? :P


RE: RobinSkateboard - RobinSkateboard - 17-12-2010 22:08

Oj modyfikacje to może kiedyś jak już pomysłów nie będę mieć :) Aktualnie zacząłem Amnesia: The Dark Descent więc zapraszam do oglądania (Raczej seria dla graczy o mocniejszych nerwach i "bardziej dorosłych ludzi") :D


RE: RobinSkateboard - Deso - 17-12-2010 22:27

Nie lubię horrorów bo za słabe nerwy. Ale jak znajdę czas to przeglądnę Gothica. ;) I pomyśl o jakiejś modyfikacji proszę ! :P


RE: RobinSkateboard - KoXown - 12-06-2011 18:24

To ty przekonałeś mnie do "Devila czwórki" i za to ci dzięki .


RE: RobinSkateboard - TheLMkk - 16-06-2011 13:19

Cóż, dobry przyjemny głos, dobre zagrajmy i ogólnie miodzio. ;) Tak samo jak KoXown przekonałeś mnie do DMC 4.


RE: RobinSkateboard - CarrotPL - 16-06-2011 13:33

Twoje zagrajmy w gothic 1 ogląda się przyjemnie, gdy pare lat temu ukończyłem tą grę zapomniałem już wiele, a to że nie chce mi się już grać oglądne ciebie :) Jak dla mnie komentujesz wszystko na wysokim poziomie. Dobra nie będę się tu rozpisywał lece oglądać .


RE: RobinSkateboard - giVEPL - 22-06-2011 17:02

Jesteś jednym z najpopularniejszych Polskich Zagrajmerów , twój styl jak najbardziej mi odpowiada, trzymaj tak dalej